Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moje Ptaszki
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Lecąc za resztą...
 
 
~ emis13    |    dodano: 2011-10-30 18:00

 Postanowiłam założyć bloga. Z tego samego powodu co Janek -  z zazdrości;) Trochę mi głupio, że tak bezczelnie ,,papuguję", ale to silniejsze ode mnie;) Właściwie to przyrodniczego bloga próbowałam założyć już od początku wakacji. Jednego nawet kontynuowałam przez tydzień i to dość ambitnie, bo po angielsku. Jednak stwierdziłam, że mój język nie jest na tyle dobry, by to robić i Anglik lub ktoś znający dobrze angielski umarłby ze śmiechu, czytając moje wypociny. 

  Ale ten blog, który założyłam parę dni temu, jest już po polsku, co znacznie przyśpiesza tempo zamieszczania postów. Jest on ogółem o zwierzętach, jak wskazuje jego nazwa (ale i tak najwięcej jest i będzie o ptakach, nic na to nie poradzę;). A do wpisów dużo zdjęć, także tych nie publikowanych na Junorze (bo trzymam je na konkursy lub przedstawiają inne zwierzęta niż ptaki). Zapraszam.

A, zapomniałabym o linku: http://fotozwierzyniec.blogspot.com/

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2011-10-31 09:55
Powodzenia, Emis :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Poranek ...
Kwiczoł
Samotny ...
Dwie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP