Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moje Ptaszki
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Najnowsze informacje
 
 
~ emis13    |    dodano: 2011-01-29 13:06

Dość dawno nie pisałam, ale cóż, mam dość dużo nauki i późno wracam ze szkoły, a internet się psuje i jest tylko do 15.

W karmniku nie dzieje się nic nowego. Ptaków jest raz więcej, raz mniej, ale zawsze przylatują:) Tydzień temu padł ziębowy rekord-12 osobników!

Z mojej galerii zniknęło kilka zdjęć. To dlatego, że zapisałam je w złym formacie, miały kiepską jakość, widać było na nich ziarno, co pewnie zresztą zauważyliście. Postaram się to poprawić i wstawić je w jak najkrótszym czasie. Na razie pojawi się nowe zdjęcie, które niedawno wygrzebałam z archiwum.

Dzisiaj już się raczej nie odezwę, bo jak już pisałam, po piętnastej się tu nie dostanę, a zaraz lecę w teren. To już niestety jedna z ostatnich wypraw. Wkrótce na terenie pól powstanie osiedle ,,Leśna Polana". Takie, jak na licznych tablicach stojących wokół Warszawy. Równe, idealne domki, asfaltowe uliczki, równo posadzone drzewka. Czyli wielka ,,rewolucja" dla całego otoczenia. Biedne ptaki, sarenki i zające. Muszą poszukać nowego domu. A moje wpisy staną się pewnie nieco uboższe. W końcu gdzie będę chodzić obserwować. Człowiek z lornetką i aparatem na osiedlu nie wzbudza raczej pozytywnych emocji. Prędzej ktoś we mnie czymś rzuci. No cóż...

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2011-01-29 17:15
Przecież całych pól nie zabudują, dalej za osiedlem też będziesz mogła obserwować. Po za tym na osiedle wprowadzą się nowi ludzie z nowymi dziećmi, ich można też zarazić ornitologią, albo chociaż zachęcić do karmienia ptaków :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Poranek ...
Kwiczoł
Samotny ...
Dwie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP