Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moje Ptaszki
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Wspaniałe miejsce
 
 
~ emis13    |    dodano: 2010-04-17 13:28    |    ostatnia zmiana: 2010-04-17 21:47

 Oprócz obserwacji ptaków mam jeszcze jedną wielką pasję- konie. Co tydzień jezdżę na do stadniny na treningi. Stajnia położona jest w bardzo bogatym ornitologicznie miejscu, nieraz widywałam tam ciekawe gatunki ptaków, ale dzisiajsza obserwacja po prostu zbiła mnie z nóg. Nad lasem latały dwa bociany czarne odpędzane przez... srokę! Pierwszy raz miałam przyjemność obserwować na wolności ten gatunek bociana, no i jeszcze w tak ciekawych okolicznościach. Zeszłotygodniowa przejażdżka też zakończyła się wspaniałym spotkaniem. Na murku siedziała sobie... białorzytka. Miałam wtedy okazję dłużej ją obejrzeć. Dziś ten ptaszek tylko mignął mi przed oczami.

  No cóż, przypuszczam, że te tereny jeszcze nie jadnym mnie zaskoczą. Może następnym razem dam radę sfotografować bociany?

 

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Poranek ...
Kwiczoł
Samotny ...
Dwie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP