Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moje Ptaszki
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowi w karmniku
 
 
~ emis13    |    dodano: 2009-10-31 16:59

Od piątku jestem chora, więc obserwacje prowadzę z domu. Tu przydaje mi się karmnik, bo widzę go z okna swojego pokoju, a sikory z pokarmem siadają na jabłonkach rosnących metr od okna, więc mogę robić im zdjęcia. Do karmnikowych gości dołączyły już sójka i sroka. Ciekawa jestem, kiedy karmnik odkryją czyże, które stadami po kilkadziesiąt osobników krążyły dziś nad moim domem. Raz gdzieś koło setki obsiadło tuje, czarny bez i mirabelkę w moim ogrodzie. Później zaatakowały klon. Żeby tak rzucały się na karmnik! No nic, może jak spadnie śnieg to wreszcie do mnie przylecą.

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2009-10-31 21:21
To bardzo dobrze, że czyży nie ma w twoim karmniku, świadczy to, że radzą sobie doskonale bez pomocy ludzi, jednak tobie jest smutno, iż do Ciebie nie przylatują. I tu jest pies pogrzebany :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Poranek ...
Kwiczoł
Samotny ...
Dwie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP