Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moje Ptaszki
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Te przyleciały, tamte odlecialy.
 
 
~ emis13    |    dodano: 2009-09-27 19:15

W piątek wstałam 7:30. Jak zwykle wyjrzałam przez okno w łazience, a tam... przyczeine do krzaka jak małe jabłuszka czyżyki. Czym prędzej polecialam po aparat i zrobiłam jedno zdjęcie. Niestety, zdjęcie ukazuje bardzo dokładnie... plecy czyża i czyża zasłonionego przez gałąź. No nic, trudno. Ranek i tak był udany.

W sobotę zaś wcześniej wstałam by porobić ptakom zdjęcia. Nic. Jedna sikora. A potem stało się. Przeleciał pierwszy klucz. I zrobiło mi się żal wszystkich ptaków, których nie zobaczę więcej już w tym roku. Ale zaraz potem zaczęło pojawiać sie masę sikor i nie miałam czasu mysleć o kluczu. Przyleciała smaica kopciuszka i czyżyk. Czyżowi zrobiłam zdjęcie od przodu, ale o jakości tylko na dok. Dobre i to:)

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Matis
puchacz
punkty: 37309
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-09-27 19:41
Ja jeszcze nie widziałem
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Poranek ...
Kwiczoł
Samotny ...
Dwie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP