Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moje Ptaszki
 
Poleć znajomemu
Drukuj
prośba o radę
 
 
~ emis13    |    dodano: 2009-04-12 16:57
Szkoda, że mój blog nie jest już tak oglądany. Proszę o radę jak go dalej prowadzić od autorów zapiski z pola, lasu..., w stronę słońca i aves, aves, aves...
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
Netta
puchacz
punkty: 47334
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-04-12 17:21
Trzeba pisać, pisać, pisać... No i starać się opisywać ciekawostki lub rzeczy pożyteczne dla innych... Raczej unikać suchego wymieniania gatunków, które się zobaczyło... Zaczęłaś nieźle, reszta pewnie przyjdzie z czasem. Powodzenia!
 
 
Trofeus6
puchacz
punkty: 42068
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-04-12 20:25
Skoro już zostałem wymieniony to i ja się wypowiem. Myślę, że trzeba pisać to co się widzi, lecz nie można przesadzać z tym. Uważam, że poświęcanie wpisu i pisanie treści typu "widziałem noge ptaka" czy wiosna już przyszła i kontynuacja tego tematu przez następne dwa tygodnie nie ma sensu. Do takich blogów się nie zagląda nie wypominając nikomu. Poza tym we wpisie trzeba coś konkretnego zawrzeć: jakąś ornitologiczną historię, ciekawostkę przyrodniczą. Wpis powinien zawierać jakieś dłuższe treści. To tyle. Wychodź więcej w teren i opisuj:) Róźnież życzę Ci powodzenia!!!
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Poranek ...
Kwiczoł
Samotny ...
Dwie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP