Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
W stronę słońca...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Dzierlatki przechodzą na zielonym, a przed Pizzą Hut na Bielanach czołgał się jakiś idiota z aparatem.
 
 
~ djkarpowicz    |    dodano: 2010-05-24 19:58
Komunia kuzyna... co by mu kupić?... Po tygodniu rozmyślań, ciocia podsunęła pomysł: komórka. No dobra wszytko fajnie, tylko jaką. Jak będzie miał kiepską, to mu będzie głupio przed kolegami, jak za drogą, to jak zgubi będzie większy płacz... Po wybraniu modelu, stwierdziliśmy, że pojedziemy po nią(na Bielany) po biegach na orientacje. ale na Bielanach, oprócz sklepów jest także coś jeszcze... A są to dzierlatki! Szukanie zaczęło się jak zwykle od ronda przy PLP. Niestety dzierlatki brak. Przejeżdżamy jakimiś sklepami, dojeżdżamy do drugiego ronda, gdzie prawie zawsze była. I znowu rozczarowanie. Na szczęście było cicho i udało się usłyszeć jej śpiew. nie chciało mi się bezczynie szukać jej w samochodzie i po raz pierwszy ruszyłem za nią na piechotę.
Znalazłem ją na jednym z pustych parkingów, ale ścigając ja zapędziłem się przed pizzę hut. Dopadłem ją  przed samym wejściem do restauracji.  Schowany za krawężnikiem strzelał krótkim seriami, bo ciężko buło utrzymać aparat tak aby krawężnik nie wchodził za bardzo w kadr. Leżałem tam przez jakieś 2 minuty, ale dla mnie trwały klika godzin. niestety, restauracja to restauracja i czasami ktoś wychodzi głównymi drzwiami, więc od razu po spłoszeniu ptaka, pobiegłem do samochodu. I na koniec ciekawostka: Stojąc  na świetle zobaczyliśmy dzierlatkę , która beztrosko przeparadowała po pasach na zielonym świetle. niezapomniany widok.
P.S Nie zalało Was?
 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2010-05-24 20:12
A ja na ta komunię to bym kupił mu ,,P taki P olski"  albo jakąs inną ptasią publikację, może by się zainteresował, a jak nie to zwróci i korzyść dla nas ;P
A tak na poważnie, to o dzierlatkach na Bielanach już słyszałem na jakimś forum, choć i ty już o nich pisałeś. Co do powodzi, to u mnie w miarę, a raczej bardzo spokojnie, potok we wsi dzielnie poradził sobie z przyborem wody 10 cm( do wylewu brakowało bardzo sporo), a rzeka w mieście taż spokojna. A o Odrze słyszałem i w radiu i w faktach ciągle mówili.
 
 
janek
bielik
punkty: 21958
* * * * * * *
 
dodano: 2010-05-25 15:12
Chodzisz na biegi na orientację? Ja też. Jestem z WKS Gwardia. :D Jedziesz na Grand Prix Polonia?
 
 
Netta
puchacz
punkty: 47334
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-05-25 20:28
Daniel, ja bym określenia "idiota" raczej nie używała - może lepiej "człowiek inny niż większość"? ;))
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Takie ...
I tak co ...
Dnionoc/ ...
Cytrynka
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP