Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Sowie zagadki i wpisy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Biebrza
 
 
~ chivetta    |    dodano: 2010-06-21 21:36

Dwa tygodnie temu pojechałam z rodzicami do Biebrzańskiego Parku Narodowego.Widziałam wiele ciekawych gatunków ptaków, ale najbardziej w pamięci utkwiły mi dwa: płomykówka i wodniczka.

Mieszkaliśmy w gospodarstwie agroturystycznym u pewnej pani, gdzie na żerowanie przylatywała w nocy płomykówka. Niestety nie  udało się zrobić jej żadnych zdjęć.

Usłyszeliśmy parę wodniczek na ścieżce edukacyjnej Długa Luka, ale zobaczyliśmy ją dopiero następnego dnia, na spływie kajakowym. Zamieszczę może zdjęcie zrobione przez moją mamę, której udało się zrobić zdjęcie wodniczce, zanim została spłoszona przez kolejne kajaki.Nad nami ciągle latały rybitwy białoskrzydłe, pełno trzciniaków i potrzosów siedziało na trzcinach. W oddali było slychać bąka. =)

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
basias
puchacz
punkty: 42414
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-06-23 13:11

Gratuluję spotkań, szczególnie wodniczki i płomykówki.

 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Podgorza ...
Znowu ...
Portret ...
ślady ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP