Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Sowie zagadki i wpisy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Wizyta w Parku Wilanowskim
 
 
~ chivetta    |    dodano: 2010-02-14 17:46

Wczoraj odwiedziłam Park Wilanowski, gdyż co dwa tygodnie odbywają ( a właściwie odbywały się) obrączkowania ptaków. Tego dnia zaobraczkowano ponad 30 ptakow, m. in. sikorę ubogą, dziecioła dużego (niestety nie widziałam obrąxczkowania akurat tych ptaków), mnóstwo bogatek i modraszek. Jak zwykle (kawałek od stanowiska obrączkarzy), widziałam śpiącego (w dziupli) puszczyka.

Po drodze mija mama zauważyła wysoko na drzewie czaplę siwą. Niestety, była zwinięta i tylko przez chwilę i ledwo było widać jej głowę.

Jak zwykle, na jednym z jeziorek, pływało mnóstwo krzyżówek, dwie łyski, nurogęś (jedna albo dwie), kokoszka wodna i gęś tybetańska (niewiadomego pochodzenia, prawdopodobnie uciekinierka z hodowli).

Jakiś czas później przejechalismy samochodem na drugą stronę jeziorka. Tam zobaczyliśmy z blizka wszystkie wcześniej wymienione ptaki poza nurogęsią. Częśc zdjęć już pojawiła sie w mojej galerii.

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Podgorza ...
Znowu ...
Portret ...
ślady ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP