Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
PTAKI
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Coś o ptakach
 
 
~ basias    |    dodano: 2009-02-01 17:57    |    ostatnia zmiana: 2009-02-01 17:59

Łabędzie są często agresywne wobec innych zwierząt, a nawet przedstawicieli własnego gatunku, natomiast bardzo troskliwe i czułe dla partnerki oraz potomstwa. Łączą się w pary na całe życie. Wychwują młode z godną podziwu gorliwością-widok łabędzicy niosącej na grzbiecie lub karmiącej swoje młode nie należy do żadkości.

Ibis grzywiasty osiedlił się na suchych, górzystych, półpustynnych i stepowych terenach Afryki oraz Azji. Fakt ten odróżnia go od innych ibisów, które żyją w środowisku wilgotnym, przy ujściach rzek i na mokradłach.

Orzeł przedni widzi lepiej niż jakiekolwiek inne zwierzę. Jego wzrok przewyższa ludzki aż ośmiokrotnie. Potrafi dostrzec zwierzę, nawet gdy to nieznacznie się poruszy.

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Krzykliwy
Śnieguła
Kuleczka
Walcząca ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP