Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
PTAKI
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Jak wszyscy, to wszyscy ;)
 
 
~ basias    |    dodano: 2013-02-07 17:21    |    ostatnia zmiana: 2013-02-07 17:22

Witajcie :) Zauważyłam, że kilka osób, które już dawno się tu nie pojawiały, ostatnio się znów odezwały. W takim wypadku sądzę, że i mnie wypadałoby wreszcie coś tu napisać, jeśli mnie jeszcze pamiętacie :) Bo to w sumie aż wstyd, żebym się przez tak długi czas nie odezwała ani słówkiem.

Choć nie udzielałam się już od jakiegoś czasu, wciąż śledzę, co się na Juniorze dzieje. I ta strona wyraźnie coraz bardziej się rozwija, coraz to nowi ptasiarze się pojawiają i rozwijają - Junior pełni swoje funkcje znakomicie :)

Ptakami interesuję się nadal, Ptakoliczenie oczywiście tradycyjnie  się odbyło - co prawda bez żadnych rzadkości, ale to przecież nie o to chodzi. Już samą radość potrafi sprawić samo uczestnictwo w tej akcji, nawet jeśli jest to zwykła przechadzka w kilkuosobowej grupce. Jakoś ciężko sobie wyobrazic rok bez EDP i zimowego liczenia ;)

Ostatnio katarzysko mnie złapało okropne, czuję się też nieco zmęczona - na szczęście już wkrótce ferie, więc bedę miała czas, żeby to sobie odespać. Choć będę się musiała też trochę pouczyć na etapy wojewódzkie olimpiad z biologii i języka polskiego. Ale na wszystko powinno starczyć czasu - szczególnie na ptasie wypady. Oczywiście zamierzam zajeżdzać do portów rybackich - jakżeby inaczej. Trzeba korzystać z tego, że się ma morze tuż pod nosem. ;) Jak uda mi się jakieś dobre zdjęcie pstryknąć, to oczywiście wstawię. No i będę sie chyba musiała nareszcie zmobilizować i wstawić zdjęcie stada siewek złotych, które czeka już od jesieni ;)

Dobra, bez obaw, już kończę. Nie musicie się dłużej męczyć z moim ględzeniem ;) Tylko jeszcze na zakończenie życzę Wam wszystkim zdrówka, żeby choróbsko nie pokrzyżowało żadnych Waszych planów. No i ściskam gorąco po długiej przerwie :)

 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-02-07 17:37
Zdrówka również i Tobie, Basiu :)

Wiara mi w życie wróciła, jak spojrzałam, jak nam tu powróciła część starej dobrej ekipy :)
 
 
janek
bielik
punkty: 21958
* * * * * * *
 
dodano: 2013-02-08 13:17
Witam witam, i czekam na regularne zdjęcia nadmorskich gatunków zimowych ;)
 
 
czubatka22
kruk
punkty: 7615
* * * * *
 
dodano: 2015-07-31 19:29
Ja też:)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Krzykliwy
Śnieguła
Kuleczka
Walcząca ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP