Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
PTAKI
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Bieszczady
 
 
~ basias    |    dodano: 2010-05-29 10:55    |    ostatnia zmiana: 2010-05-29 21:49

Wróciłam ze szkolnej wycieczki z Bieszczadów. Napiszę to w skrócie, aby Was nie zanudzać. A więc tak:

Przez wszystkie dni widziałam jerzyki. Dzień po przyjeździe udało mi się zaobserwować samca kapturki! Była to moja życiówka. Robiłam również zdjęcia ziębie. Trzeciego dnia mieliśmy wejść na Połoninę Wetlińską, ale niestety rozpadało się. Poszliśmy więc tam czwartego dnia. Na tej połoninie, ku mojemu zaskoczeniu, był najprawdziwszy dziki jeleń! Dawał nawet podejść dość blisko siebie. Udało mi się również zaobserwować moje pierwsze w życiu siwerniaki. Ostatniego dnia, siedząc w autobusie, udało mi się zaobserwować mojego drugiego w życiu, a pierwszego w tym roku gąsiorka. W Sandomierzu zaobserwowałam następnego.

Muszę przyznać, że Bieszczady to piękne tereny, pokryte bujnymi lasami. Jednak nawet te góry nie mogą się równać z widokiem Zatoki Puckiej, czarnej od nocy i światełek domów na Półwyspie Helskim. Nie zamieniłabym tego krajobrazu na żaden inny na świecie. W końcu dom to jednak dom.

 

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Krzykliwy
Śnieguła
Kuleczka
Walcząca ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP