Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
PTAKI
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Wycieczka do portu rybackiego we Władysławowie
 
 
~ basias    |    dodano: 2010-02-20 20:10

Dzisiaj zamierzaliśmy pojechać do lasu na dzięcioły, ale niestety było mglisto. Pojedziemy więc może innym razem. Ale za to w ramach "odszkodowania" pojechałam z mamą i tatą do portu rybackiego we Władysławowie. Było świetnie. Do mojej listy roku doszło 6 gatunków :) Nie będę Was zanudzać opisem całej wycieczki, skupię się więc tylko na gatunkach:

Było dużo mew srebrzystych i śmieszek, były też siodłate. Zabawnie wyglądała ich bitwa o ryby. Na lodzie było pełno kormoranów suszących skrzydła i spacerujące łyski. Widziałam również pływające nurogęsie i lodówki. Pod koniec trafiła się jeszcze czapla siwa.

Robiłam masę zdjęć, było ich grubo ponad 100, ale z pomocą mamy udało mi się wybrać 23 najlepsze. Część wstawiłam dzisiaj, powinny się niedługo pojawić, a część wstawię jutro.

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Krzykliwy
Śnieguła
Kuleczka
Walcząca ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP