Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Bieliczy blog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Zagadki fotograficzne
 
 
~ ararauna    |    dodano: 2016-05-06 22:00
Cześć! Jak tam? Mam taki pomysł: o zrobieniu międzyOTOPJuniorowych zagadek fotograficznych! Pod tym wpisem w komentarzach wklejajcie swoje zdjęcia, a użytkownicy będą musieli odgadnąć, jakie to ptaki. Podoba Wam się pomysł? Piszcie!
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
Sikora
kruk
punkty: 6905
* * * * *
 
dodano: 2016-05-07 13:04
Ogólnie pomysł fajny ;) Ale trochę nie rozumiem po, co teraz te zdjęcia wklejać pod tym wpisem, skoro jest już galeria "Zgaduj zgadula"?
 
 
ararauna
bielik
punkty: 14153
* * * * * * *
 
dodano: 2016-05-07 14:57
Heh, szczerze, zapomniałam o tej galerii. ;) Pomysł wzięłam stąd, że zagadki w pisemnych pytaniach są już trochę nudne, bo pytania się powtarzają i często są banalnie proste. Chodziło mi o to, żebyście wklejali własne zdjęcia w komentarzach o danym poziomie oraz rodzaju (np. ptak z Polski, egzotyczny), a kiedy zdjęcie będzie za trudne, dać podpowiedź. Ale chyba masz rację, że to za podobne do zgaduj zgadula...
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zgadka ...
Z parku ...
Nasuwa ...
Portret ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP