Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Bieliczy blog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Dziwny szponiasty
 
 
~ ararauna    |    dodano: 2015-11-21 23:10
Witajcie! Ostatnio byłam na fotografowaniu ptaków. Na urodziny dostałam statyw i obiektyw!!! Bardzo się cieszyłam. Od razu w następny weekend wybrałam się na ptaki. Pierwszym ptakiem, którego zauważyłam to sójka. Nie udało mi się jej sfotografować. Długo jeszcze szłam, gdy nagle zauważyłam dziwnego ptaka. Był to z pewnością szponiasty, sylwetkę miał jakby błotniaka, miał długi ogon i zwisające nogi. Na miejscu nie udało mi się go rozpoznać, ale na zdjęciu zauważyłam takie cechy jak: zaostrzone skrzydła, r u d ą  pierś, a pozostałą część ciała ciemnobrązowa. Jeśli będzie możliwość, wstawię zdjęcia. A jak potoczyła się dalej wyprawa? Cóż, sroka, stado gili(sfotografowane). I to koniec. Kiedy wróciłam do domu, poczekałam jeszcze trochę w ogrodzie. Tak na wszelki wypadek. I nagle zauważyłam sikory bogatki harcujące na moim płocie. Jedną udało mi się sfotografować. Zadowolona wróciłam do domu.

To by było na tyle. :) Do następnego razu!!!

                                 Ararauna
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
wywielga
żuraw
punkty: 4099
* * * *
 
dodano: 2015-11-22 17:05
Bez zdjęcia trudno będzie oznaczyć.
Jak masz już statyw, możesz sklecić czatownię w miejscu, w którym często przesiadują ptaki. Trzeba dysponować anielską cierpliwością, ponieważ niejednokrotnie wiele godzin ślęczenia idzie na marne. Ale czasami naprawdę się opłaca.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zgadka ...
Z parku ...
Nasuwa ...
Portret ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP