Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Bieliczy blog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Po dłuuuuuugiej przerwie...
 
 
~ ararauna    |    dodano: 2014-11-10 14:08
Witam po bardzo długiej przerwie! 3 listopada miałam urodziny. Dostałam lornetkę! Zaobserwowałam bardzo dużo ptaków, w tym sikorki, wróble, gawrony, kawki, ale ta była najlepsza...

W sobotę byłam z moją babcią na spacerze z moim bratem, aż nagle w krzaku rozległ niezbyt melodyjny pisk. Potem okazało się, że autorem tej "muzyki" był dorodny rudzik. Może się zdziwicie, ale to był mój drugi zaobserwowany rudzik!
 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
Koko
bielik
punkty: 12415
* * * * * * *
 
dodano: 2014-11-10 22:20
Jeśli tak, to gratuluję! :) Ja też dość rzadko widuję rudziki. Ostatnio mignął mi jeden przed oknem, a po chwili na jego miejscu wylądowała (chyba) samiczka pleszki. Tylko raz miałam okazję sfotografować rudzika.
 
 
ararauna
bielik
punkty: 14153
* * * * * * *
 
dodano: 2014-11-11 17:57
Ja nie mam zdjęcia rudzika, bo nie wzięłam telefonu. Tylko tak mogę fotografować ptaki. Może kiedyś będę miała aparat...
 
 
wilga02
łabędź
punkty: 10572
* * * * * *
 
dodano: 2014-11-12 16:01
To raczej Ty się zdziwisz, ale ja (wstyd się przyznać) NIGDY nie widziałam rudzika! :P
Gratuluję spotkania. Super, że dostałaś lornetkę :) I już trochę spóźnione: wszystkiego najlepszego, głównie mnóstwo ptasich gatunków, jakichkolwiek sobie zamarzysz! :)
 
 
Mar_Lis
łabędź
punkty: 11364
* * * * * *
 
dodano: 2014-11-14 20:13
wilga02 napisał:
„To raczej Ty się zdziwisz, ale ja (wstyd się przyznać) NIGDY nie widziałam rudzika! :PGratuluję spotkania. Super, że dostałaś lornetkę :) I już trochę spóźnione: wszystkiego najlepszego, głównie mnóstwo ptasich gatunków, jakichkolwiek sobie zamarzysz! :)”
Na pewno jeszcze go zobaczysz. Pewnego ranka marzyłem o sfotografowaniu rudzika i śpiewaka. Właśnie jadłem śniadanie, a tu tuż przed oknem rudziutkie popiersie.  Ale to nie wszystko. Zaraz kilka metrów dalej na ziemi usiadł śpiewak!!! Tego ranka nigdy nie zapomnę. Choć te ptaki nie są niepospolite, to ten zbieg okoliczności bardzo mnie uradował.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zgadka ...
Z parku ...
Nasuwa ...
Portret ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP