Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
PTAKI
 
Poleć znajomemu
Drukuj
rudzik
 
 
~ antekb    |    dodano: 2015-01-26 14:13
Ostatnio razem tatą, bratem i kolegą wybraliśmy się do lasu. Było bezchmurne niebo i piękne widoki. Kiedy byliśmy na niewielkiej polanie, mój brat zobaczył w krzakach rudzika, który prezentował się bardzo ładnie wśród brązowych gałązek. Wydawał się być bardzo zmarznięty. Był bardzo powolny i niepłochliwy. Dawał się bardzo blisko podejść. Zima to dla rudzików bardzo ciężki czas, dlatego większość odlatuje. A niestety, te, które zostają, przypłacają to często swoim życiem. W pierwszej chwili pomyślałem, że weźmiemy go ze sobą i zostawimy przy karmniku z orzechami. Później jednak porzuciłem ten zamiar. Zrobiliśmy trochę zdjęć i poszliśmy dalej, będziemy tam wracać, żeby zobaczyć jak się trzyma. Nieopodal, w choinkach dostrzegliśmy dwa mysikróliki. Były bardzo ruchliwe. W lesie widziałem jeszcze strzyżyka, dużo bogatek, kowaliki, dzięcioła dużego, parę myszołowów, kruki i całkiem duże stado czyżyków. Zdjęcia z tego spotkania są już w mojej galerii. Jeszcze więcej na blogu: http://ptakiwgranowie.blogspot.com/
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
modraszk ...
grubodziób
zniczek
sieweczk ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP