Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasia kronika...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Co nowego u rudzika
 
 
~ _rudzik-    |    dodano: 2013-06-08 15:53

Cześć!
Kolejny raz wpis mi się psuje, a postąpiłam jak pisał Janek.
Znowu zaczynam tak samo jak skasowane wpisy. Najpierw opowiem Wam o niedzieli (26.05.13). Poszłam z rodziną do parczku. Przechodziłam ścieżką, a tu na słońcu wygrzewa się mała kaczuszka z rodzicami. Parę metrów dalej Kaczka pływała z młodymi. Kaczątka tak szybko ruszały nóżkami, że wyglądały jak puszyste motorówki. Niestety nie zrobiłam im zdjęcia. :(


Następne opowiadanie jest o następnym dniu, poniedziałek (27.06.13). Razem z kółkiem ornitologicznym wybraliśmy się do Centrum SGGW. Jest to centrum wodne (pan, który nas oprowadzał mówił głównie o ptakach. Stanęliśmy przy drzewie biocenotycznym. Pan opowiedział na m co to znaczy "biocenotyczne" i powiedział historię związaną z tym drzewem. Ja też ją Wam opowiem. Były sobie dzięcioły (nie pamiętam gatunku) i wykuły dziuple w drzewie. Przyleciały szpaki, wygoniły biedne dzięcioły i założyły tam lęgi. Chyba to było w tym roku, ponieważ szpaki mają tam gniazdo.
Przejdźmy do rozstrzygnięcia konkursu literackiego. Ale... tylko JEDNA osoba przysłała mi pracę. Kto? Zawsze wierna Pawica! Brawa dla niej, wiersz bardzo mi się podobał. Nie będę na razie zapisywała jej wiersza tu, na blogu, bo mam pytanie do Was. Czy chcecie przedłużyć konkurs do 20.06.13? Czekam na odpowiedzi. Relacje z Zielonej szkoły będą w najbliższym czasie.
_rudzik-


 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
Venesuel
bielik
punkty: 24525
* * * * * * *
 
dodano: 2013-06-08 17:24
Jeśli mogłabyś przedłużyć konkurs to byłoby mi miło, bo na śmierć zapomniałam o tym konkursie. Jeśli zgodzisz się na przedłużenie to postaram się wysłać Ci wiersz w ten weekend. I chyba wiem o czym będzie...
 
 
_rudzik-
kruk
punkty: 6186
* * * * *
 
dodano: 2013-06-08 18:42
Jasne! Przedłużę konkurs. Nie wiedziałam tylko czy ktoś będzie chciał... Ale już jest ochotnik! Mrugnięcie
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Rodzinka...
Gawron- ...
Trznadel ...
Dzięciołek
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP