Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Puszczykowy blog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Sowie Przygody - sezon 1., charakterystyka bohaterów
 
 
~ Puszczyk    |    dodano: 2012-12-13 15:29    |    ostatnia zmiana: 2012-12-13 15:41
Witajcie!

Tak, ten tytuł to nie żadna zmyła :) Sowie Przygody uważam oficjalnie za otwarte. I tak po wielu zawirowaniach oddajemy w Wasze ręce pierwszą część, a mianowicie charakterystyki bohaterów.

Filip

Ptak tegoroczny; pomocny, wrażliwy, na pozór delikatny, ale w rzeczywistości bardzo odważny, gotów wiele poświęcić dla przyjaciół. A przede wszystkim – główny bohater :)

Bociek

Jest to bocian biały, który jest młodym "tegorocznym". Właśnie wyleciał z gniazda i jest bardzo ciekawski. Poznał Filipa kiedy przez swoją wielką ciekawość zajrzał do jego dziupli. Od tej chwili są dobrymi kolegami.  Jest bardzo miłym Boćkiem, chociaż zbyt ciekawskim :)

Łozówka

Łozówka jest już dorosłą samiczką łozówki. Przepięknie śpiewa (jak wiadomo u łozówki śpiewają i samica i samiec). Wygląda na trochę zarozumiałą, jednak w rzeczywistości chętnie wszystkim pomaga. Puszczyk nigdy jej nie widział, jednak w każdą wiosenną noc, chociaż na chwilę przylatuje w miejsce, gdzie z gęstwiny zarośli dochodzi jej głośny, melodyjny, czarujący śpiew...

Krętogłów

Inteligentny, błyskotliwy, ma dwa lata; Filipa poznał przypadkowo - po prostu natknął się na niego na drzewie, i od tego momentu stali się przyjaciółmi. Na pozór spokojny, w rzeczywistości niekoniecznie. Lubi słuchać muzyki, niekoniecznie spokojnej :)

Wróbel

Szalony ryzykant, ma rok; Na początku razem z kolegami bardzo hałasował na widok Filipa, ale ostatecznie się zaprzyjaźnili. Ma mnóstwo pomysłów, i stara się na bieżąco wprowadzać je w życie - z różnym skutkiem :)

Uchacz

Puchacz Uchacz - "bandzior" jakich mało; nie dość, że w młodości był ptasim piratem, i dlatego na jednym oku ma przepaskę, to jeszcze ma "na usługi" dwa puszczyki uralskie, i trzęsie branżą kosmetyczną w ptasim świecie. Jego firma UCHACZ S. A. zajmuje się sprzedażą "nowych" piór.

Myszołów

podstarzały myszołów, prowadzący także mały sklepik z branżą kosmetyczną. Do tej pory dostarczał Uchaczowi materiały itp., postanowił odmówić już współpracy, ponieważ jego interes upadał. Jednak te produkty, które dostarczał puchaczowi były bardzo ważne, dlatego Uchacz chce za wszelką cenę odzyskać tę umowę…

Prosimy o opinie - w komentarzach bądź na pocztę :)

A przy okazji mały konkursik - poszukujemy imion dla myszołowa, wróbla i krętogłowa - propozycje (koniecznie ciekawe :)) przesyłajcie na pocztę moją lub Gabrieli11, a także piszcie w komentarzach :)

Pozdrawiamy serdecznie
Puszczyk&Gabriela11

 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
ostoja
bielik
punkty: 19591
* * * * * * *
 
dodano: 2012-12-13 16:56
Cieszę się, że rozpoczęto sezon "Sowich Przygód".
 
 
kormoran_13
bielik
punkty: 13482
* * * * * * *
 
dodano: 2012-12-13 20:44
Zapowiada się świetnie, czekam na następną część. ;)
 
 
Puszczyk
kruk
punkty: 6505
* * * * *
 
dodano: 2012-12-14 15:24
To miłe, że mamy motywację :)
I przypominam o konkursie na imiona dla niektórych bohaterów! :)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11513
* * * * * *
 
dodano: 2012-12-18 14:21
No no, już mi się podoba :) Znacznie dalej posunięta personalizacja ptaków niż w Przygodach, np. z tym UCHACZ S.A :) Czekam na następne części!
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Wróbel - ...
Muchołów ...
Wesołych ...
Z ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP