Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasie Historie
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Loty Lodzi po moim pokoju.
 
 
~ Modraszka4    |    dodano: 2016-01-30 16:24
Moja papużka jest młodziutka. I bardzo lubi chodzić po moim pokoju. Najpierw, kiedy wyjdzie z klatki, zaczyna się rozglądać, a potem chodzi po moim biurku. Zawsze kiedy już zbada biurko leci na inne miejsce niż poprzedniego dnia. Pierwszy raz na przykład zwiedzała: biurko, parapet, grzejnik i łóżko, drugi raz chodziła po:biurku,dywanie,półkach i podłodze.I jeszcze łaziła po choince:). Bardzo mnie to rozbawiło.  Jeszcze kiedyś Lodzia  uwięziła się między książkami, ale  uwolniła się sama. Lubi obgryzać zabawki. Codziennie wchodzi na klatkę i bawi się tam swoją filcową papużką. Często wchodzi na łóżko. A wścibska jest bardzo! Wkłada główkę wszędzie: do szuflad, piórników, za poduszki, pod biurko i pod choinkę. Zuważyłam, że moja papuga od latania  woli chodzenie i skakanie,i nie jest tak głośna jak papużki faliste (mamy takie w szkole i mogę je codziennie obserwować i porównywać ich zachowanie z moją modrolotką czerwonoczelną). Czasami Lodzia tupta po podłodze, zatrzymuje się, zadziera łebek i patrzy się na mnie. Raz wyszła z klatki na krótko, bo tak jej się podobało, a następnego dnia długi czas spędziła poza klatką. Kiedyś Lodzia schowała się w szufladzie pełnej różnych rzeczy i tylko słychać było jak gra na cymbałkach:). I jeszcze wtedy spadła za grzejnik, ale na szczęście wróciła i nic się jej nie stało.   A od pierwszego wypuszczenia, Lodzia sama wychodzi i wchodzi do klatki:).
 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2016-01-30 17:38
Modraszko4, radziłabym zajrzeć do swojego poprzedniego wpisu na blogu i zapoznać się z komentarzami moimi i Wywielgi.
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2016-01-31 18:40
I z komentarzami (moimi i Wywielgi) w twojej galerii pod zdjęciem modrolotki.
 
 
wywielga
żuraw
punkty: 4099
* * * *
 
dodano: 2016-02-01 14:25
Popieram. Dodam, że podczas lotów papugi nie wolno spuścić z oczu, a szczególnie w tak niezabezpieczonym pokoju jak Twój. Ptak sam sobie szuflady nie otworzy. Choinka może być niebezpieczna - papuga jest w stanie zaplątać się w świąteczne ozdoby i udusić. 
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2016-02-01 16:11
Dokładnie, zresztą ptak bawiąc się na choince może się najeść igieł. Wyjść z pokoju, gdy lata tam papuga (szczególnie tak silna i wścibska jak modrolotka) można tylko wtedy, kiedy jest on naprawdę dobrze zabezpieczony. 
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Malutkie ...
Lodzia ...
Młody ...
Trznadel
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP