Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki przyjaciółmi człowieka.
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Moje zmagania z czerwonym ptaszkie.m.
 
 
~ Matis    |    dodano: 2010-10-29 15:13
 Dzień rano zaczął się ładną pogodą . Postanowiłem wybrac się po południu na ptaki. POjechałem za park do nowo wykrytego miejsca gdzie częsty gościem jest jastrząb. Zaczęłąo się od czerwonych ptaków z czarną czapką oraz z szarym brzuszkiem. A są to gile. Było ich 6 . 3 samce i 3 samice. Co chwile słychac było ich trel. Latały tez bogatki i modraszki dla których jutro chce wyłożyc karmnik. BYło bardzo dużo mazurów. A takze 1 kos i 1 rudzik kilka dzwońcy 3 sroki. 1 pełzacz który chodził po drzewie. a właściwie żerował. Zdjęcia w krótce.
 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Matis
puchacz
punkty: 37309
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-10-29 15:29
A i jery były i zięby
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2010-10-30 22:44
Matis, powiem tylko jedno: Wstyd, że osoba mająca 14 lat popełnia tak drastyczne błędy ortograficzne, nie mówiąc już o interpunkcji i zjadaniu liter. Tylko tym razem nie tłumacz się już, że szybko piszesz, gdyż wolisz robić zdjęcia ptakom, ponieważ to żadne usprawiedliwienie.

Co do karmnika: Mam nadzieję, że nie będzie to od razu dokarmianie na 100%. Za oknem piękna jesienna pogoda, dzisiaj 11 stopni, o przymrozku nie ma mowy, ptaszki powinny sobie jeszcze radzić same. Do czasu przyjścia ostrych przymrozków, proponuję wystawianie małych porcji pokarmu, w celu przyzwyczajenia ptaków do miejsca żeru na zimę.
 
 
wiktors
jaskółka
punkty: 1047
* * *
 
dodano: 2010-11-01 21:12
Aragorn napisał:
„ .Co do karmnika: Mam nadzieję, że nie będzie to od razu dokarmianie na 100%. Za oknem piękna jesienna pogoda, dzisiaj 11 stopni, o przymrozku nie ma mowy, ptaszki powinny sobie jeszcze radzić same. Do czasu przyjścia ostrych przymrozków, proponuję wystawianie małych porcji pokarmu, w celu przyzwyczajenia ptaków do miejsca żeru na zimę.”
Zgadzam się z tobą.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
WESOŁYCH
Samczyk ...
Wilga ...
Podróżni ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP