Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki przyjaciółmi człowieka.
 
Poleć znajomemu
Drukuj
dymówki
 
 
~ Matis    |    dodano: 2010-08-10 10:08    |    ostatnia zmiana: 2010-08-10 13:05

Od kilku dni na sznurku gdzie wywieszamy pranie  siadają młode dymówki. Rodzice 4 mlodych latają łapiąc owady i wykarmiając je. DZiś chcialem je sfotografowac ale 1 dymówka zauważyła mnie i rozpowszechnił się "alarm" . Wszystkie dymówki poleciały w powietrze , a ja zostałęm sam ze sznurkiem i aparatem . Dzis kolejny podchód . A i jescze jedno wczoraj jadac pociągiem na polu koły wylewisk gdzie były remizy jest drzewa obcięte . Stoi pień na którą ciconia ciconia zrobiła sobie gniazdo . Dziś tam jade fotografowac białego w nie typowym gnieździe chociaż kiedyś grupa z foto-ptaki.pl już fotografowała bocki w takim kraobrazie .

 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
djkarpowicz
bielik
punkty: 23374
* * * * * * *
 
dodano: 2010-08-10 10:59
Matis, już tyle raz obiecywałeś poprawę... 
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2010-08-15 16:04
Dokładnie, nie było mnie dwa tygodnie z przyczyn wakacyjnych i jak to przeczytałem to, aż mnie oczy rozbolały. To już nawet błędy ortograficzne się chowają przy nieposiadaniu umiejętności odmiany przez przypadki... Że o interpunkcji i nieszczęsnych w twoim przypadku literówkach.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
WESOŁYCH
Samczyk ...
Wilga ...
Podróżni ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP