Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki przyjaciółmi człowieka.
 
Poleć znajomemu
Drukuj
O was
 
 
~ Matis    |    dodano: 2009-07-01 12:25
 Nie będe już papugował po was. Dodam że wszyscy macie coś w sobie wyjątkowego i każdy coś innego. Jeden robi fajne zdjęcia, druga ma świetne obserwacje , trzeci prowadzi świetny blog i tak dalej można by wymeniac. Bardzo was lubie :) Szczególnie dziękuje pani sowie za tą piękną strone, bo bez niej nie było by tu tyle ciekawych rzeczy i nie znali byśmy się. Pozdrawiam Mateusz.
 
 
Komentarze ( 5 )
 
 
Matis
puchacz
punkty: 37312
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-07-01 12:29
A zapomniałem o rysowaniu ;)
 
 
pikok
jaskółka
punkty: 1622
* * *
 
dodano: 2009-07-01 14:10

Bardzo dobre podsumowanie. Ja się czuję trochę nieswojo, że tylko o niektórych napisałem, a inni przecież są równie ważni, początkujący itp. Więc ogólnie fajnie, że jest tu grupa zapaleńców i mamy wspólne hobby, a właściwie sens życia :p Matis, proponuję w celu likwidacji uzależnienia, wyznaczenie sobie jednego dnia w tygodniu bez Otopu - ja spróbuję, Ty też spróbuj. Trzeba ćwiczyć charakter.

 
 
Matis
puchacz
punkty: 37312
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-07-01 15:18
Pomyślę
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-07-01 20:38
Dziękuję Matis za miłe słowa. Mnie też sprawia przyjemność przebywanie z Wami na tym forum. Nie zawsze nadążę z komentowaniem Waszych prac i blogów, ale to nie znaczy, że mnie nie interesują. Wręcz przeciwnie. Praca na "zapleczu" portalu zajmuje jednak trochę czasu i na uwagi nie zawsze mi go wystarcza.
Więc jeśli już tak sobie dziękujemy, to i ja dziękuję za Waszą obecność tu. Cieszę się, że tyle w was zainteresowania światem przyrody, wrażliwości i chęci wzajemnej pomocy. I oczywiście dziękuję tym wszystkim, którzy wspierają moderatora, zwłaszcza akogut :)
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2009-07-01 22:19
Och Sowo, to dla mnie przyjemność, moja praca od ponad 20 lat polega na pracy z młodzieżą, a z taką jak na Juniorze, traktuję jako lekarstwo na "wypalenie zawodowe" :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
WESOŁYCH
Samczyk ...
Wilga ...
Podróżni ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP