Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki przyjaciółmi człowieka.
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Smutek i złośc.
 
 
~ Matis    |    dodano: 2009-07-01 11:57

Wczoraj jak juz pisałem spadł jakiś ptak . Nie mogłem go rozpoznac ale myslałem że to wróbel 9 bo pod jego miejscem zamieszkania lezał) . Ale się chyba myliłem  bo mógł spaśc do grzywacz  gdyż pies mógł go przenieśc.  DO tej pory nie wiem i zastanawiam się wróbel czy grzywacz. BO przecież  4 dniowego pisklaka nie rozpoznam. Najgorsze jest to . Patrze dziś przez okno a tam grzywacza , jajka i pisklaka brak!. Albo zawinił kot ( to jest 1 wątliwośc). 2 to że wczoraj była burza i przed wczoraj . Mogł sioę przestraszyc i spadł. A 3 to że wczoraj  był mocny powiew wiatru i spadło wszystko.

  Nadal się zastanamiam i obwiniam sameg osiebi jak mogłem do tego dopuścic ( choc  to nie moja wina). :( A dziś tak mi było smutno że grzywacz stary na przeciwnym domu gruczał :(.

 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
pikok
jaskółka
punkty: 1622
* * *
 
dodano: 2009-07-01 14:12
Smutne, ale takie jest życie. Ważne, żebyśmy nie byli obojętni, nawet jeśli nie zawsze można jakąś akcję ratunkową zorganizować :(
 
 
arek95
bielik
punkty: 25815
* * * * * * *
 
dodano: 2009-07-01 17:32
Ja widuję pełno podlotów wróbli i mazurków w swoim ogrodzie, ale u mnie jest już ze 30 wróbli i mazurków.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
WESOŁYCH
Samczyk ...
Wilga ...
Podróżni ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP