Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki przyjaciółmi człowieka.
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Zagrożenie
 
 
~ Matis    |    dodano: 2009-06-30 18:32
W mojej okolicy kręcą się koty. W zeszłym roku rozbił jajka sierpówki i już nie ma gniazda ;(. Teraz martwie sie o GRZYWACZE im teraz zagraża. Więc jak przyjdzie i coś im zrobi to mu... ( nie będe dokańczał :)
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2009-06-30 20:56
Wiesz czyj to kot??? Jeśli tak to porozmawiaj z właścicielem o tej sprawie, może nawet uda Ci się go namówić do tego, aby założył mu na obróżce dzwoneczek.
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-07-01 04:41
No właśnie, ja jestem miłośniczką i kotów i ptaków. Kocia natura jest taka jaka jest i robienie z tego kotom zarzutów jest bezcelowe. Już nie wspomnę Matis o robieniu im krzywdy!
Pomysł z dzwoneczkiem na obróżce jest podobno wykorzystywany z powodzeniem w Anglii. Ale to pomysł dobry na koty domowe. Duża część kocio-ptasiego problemu dotyczy wałęsających się kotów bezdomnych. A z tym poradzić sobie znacznie trudniej.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
WESOŁYCH
Samczyk ...
Wilga ...
Podróżni ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP