Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki przyjaciółmi człowieka.
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Przyszłośc...Ptaki
 
 
~ Matis    |    dodano: 2009-04-29 15:52

Napewn okażdy chciałby cos zrobic dla ptaków. Ja chciałbym nagrac film. Ale to jest trudne. WIęc chciałbym wydac jakągazete, czsopismo. Może razem moglibyśmy cos zrobic z tągazete. Mysle że macie checi ;) RAZEM MOŻEMY ZDZIAŁAC WIĘCEJ :)

 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Netta
puchacz
punkty: 47334
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-04-29 20:27

Już Ci kiedyś Trofeus napisał, że masz sto pomysłów na minutę. Powinieneś odnaleźć jego wpis, wydrukować i powiesić nad łóżkiem ;)

A poważnie: najpierw powinieneś ostro popracować nad gramatyką, ortografią i interpunkcją. Inaczej nikt Twojego czasopisma nie zrozumie.  Potem spróbuj opracować jakąś gazetkę szkolną - jak już będziesz ją miał, Sowa na pewno pomoże Ci w jej umieszczeniu na portalu, albo wrzucisz ją na jakiegoś chomika czy inny edysk (żebyśmy mogli się zapoznać i wyrazić swoje zdanie).

Poza tym dla chcącego nic trudnego. Kacperek współpracuje już z prasą (porównaj sobie Jego wpisy z Twoimi ;PPP), ja od czasu do czasu piszę do "Naszej Biebrzy" (takie wydawnictwo Biebrzańskiego PN dla dzieci i młodzieży, można znaleźć w sieci). Nie musisz od razu zostawać wydawcą ;)

 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-04-29 21:02
Pomysł z gazetką szkolną jest dobry. Od czegoś trzeba zacząć. W tej sprawie możesz porozmawiać w szkole ze swoim nauczycielem biologii (żeby doradził temat), a i z nauczycielem polonistą nie zaszkodziłoby (żeby tekst nie miał błędów ortograficznych, gramatycznych ....). I dużo nad nim popracować. Do własnego czasopisma droga nie jest prosta :)
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2009-05-01 08:52
Wydanie swojej gazety jest dosyć drogie, a tym bardziej jej rozprowadzanie na większą skale.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
WESOŁYCH
Samczyk ...
Wilga ...
Podróżni ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP