Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Obserwacje według Marka ;'D
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Mar_Lis?
 
 
~ Mar_Lis    |    dodano: 2018-10-06 17:12
Dzień dobry. Nie było mnie tutaj... kilka lat. Nie chcędokładnie wyjaśniać dlaczego. Po prostu... Straciłem kilka osób w mej rodzinie... I nie miałem ochoty zajmować się hobby. Można powiedzieć, że pogodziłem się że stratą i zamierzam odnowić ptasiartswo. Cóż, ostatni mój post na blogu był o tym, że wyjeżdżam do Ujścia Wisły. Zawiodłem się. Naprawdę spodziewałem się czegoś lepszego. Pojechałem w złym terminie i nie miałem okazji fajnych obserwacji. Oprócz żywych fok może :)
Zamieszczę kilka zdjęć. I to w sumie wszystko. Chcę tylko dać znać, że nic mnie nie powstrzyma. Miłego dnia. Marek
 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
Ara12
wróbel
punkty: 321
* *
 
dodano: 2018-10-10 15:16
Gdybym straciła kilka osób w mojej rodzinie , też bym nie miała czasu zajmować się hobby... Ale miło , że powróciłeś ! Witaj kolejny raz na Otopjunior! :)
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2018-10-11 15:10
Marku, powtórzę tutaj to, co napisałam na moim blogu - jesteś silnym, wartościowym człowiekiem. Dużo radosnych chwil Ci życzę.
A nad morzem ptaki są zawsze, tylko czasem stają się wybitnie złośliwe i nic ciekawego nie widać nawet po długich poszukiwaniach. Ale nie ma co rozpamiętywać, jeszcze trafisz na perełki :).
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2018-10-24 23:39
Marku, życie często nas doświadcza, tym mocniej, gdy jesteśmy jeszcze dziećmi. 
Moją pasją do ptaków, przyrody "leczyłam" wiele przykrości, które spotykały mnie w życiu.Oby dla Ciebie były źródłem siły i ukojeniem na całe zło... 
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2018-10-28 17:03
Cieszę się, że wróciłeś Marku. Strasznie mi przykro z powodu straty bliskich, szczególnie będąc młodą, wrażliwą osobą jest to niezmiernie ciężki i trudny proces - godzenia się z tym, szukania motywacji do postawienia następnego kroku. Mam jednak nadzieję, że wszystko już wychodzi na prostą. Życzę, żeby ten powrót do ptasiarstwa był jak najbardziej emocjonujący i pozytywny. :) Cieszę się też, że to właśnie tutaj postanowiłeś wrócić i że Junior jest dla Ciebie jakimś miłym miejscem, do którego dobrze wracać. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Dudek ...
Tatrzańs ...
Trzmielo ...
W takim ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP