Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
ptasim piórem
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Kaczki krzyżówki w moim ogrodzie?!
 
 
~ LLeennaa    |    dodano: 2018-06-25 16:34
Ostatnio miałam niezłą przygodę, ponieważ Odwiedziły mnie malutkie kaczki krzyżówki! Biegły sobie przed moim domem. Za płotem mamy sadzawkę, myślę, że tam mieszkają, a jest ich piątka. Tylko że nigdy nie widziałam kaczora... :(

No więc małe biegły sobie sprintem w kierunku drugiej strony działki. Zaczęłam je gonić (swoją drogą nie wiem, po co to zrobiłam...), ale wybiegły na pole. Kiedy wracałam, zobaczyłam jedną w ogrodzie sąsiadów, dlatego Wślizgnęłam się tam po cichu i złapałam ptaka, który panicznie próbował przeskoczyć siatkę i wpaść do wielkiej dziury! Kiedy wróciłam z nim na swoją działkę, nagle zobaczyłam ich matkę, która "kwacząc" latała nad naszym domem i chciała znaleźć swoje młode. Po chwili odleciała. Poszłam więc nad sadzawkę i wypuściłam tam kaczkę.

Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło... No i mam pytanie: czy ktoś jedzie w tym roku na obóz ornitologiczny w Funce? Ja tak, i już nie mogę się doczekać! :D
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10445
* * * * * *
 
dodano: 2018-07-05 08:45
Fajna historia z tymi kaczkami ;) . Ja niestety nie jadę na Funkę , ale jadę w Beskid Niski na Akcję Carpatica. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Raniuszek
Dziwonia ...
Kos z ...
zdjęcie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP