Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
ptasim piórem
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Błędne Skałki i majówka
 
 
~ LLeennaa    |    dodano: 2017-05-03 12:14
W tym roku wybraliśmy się do błędnych skałek! Po drodze do tego miejsca szliśmy przez las, gdzie śpiewała zięba i rudziki. Znalazłam również skorupki jajek - śpiewaka i wróbla. Ogólnie góry Stołowe są piękne. Nocowaliśmy u cioci, wujka i kuzynki w miejscowości o nazwie Bielawa. W ogrodzie usłyszałam brzęczkę. W szopie od jakiegoś czasu gniazdo mają kopciuszki. Słyszałam również kukułkę. Nocą odzywał się puszczyk. To była wspaniała majówka, i myślę, ze nie zaszkodzi się tam jeszcze kiedyś wybrać! Poza tym, wujek, kuzynka i ciocia opowiadali o spływie pontonami. Bardzo mnie to zaciekawiło, ponieważ widzieli zimorodka, a to moje marzenie! W lato ponownie ich odwiedzimy i wybierzemy się na poszukiwania zimorodka.
Już nie mogę się doczekać!
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Raniuszek
Dziwonia ...
Kos z ...
zdjęcie ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP