Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Ważna informacja...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2015-01-25 09:06
Witajcie!

Wiem, że nie powinnam tak nadmiernie się ogłaszać z tym faktem, ale wystawiam część kawczych prac na sprzedaż. Wiem, wiem, to trochę niestosowne tak się ogłaszać na portalu Juniora, ale... Mam pewne wytłumaczenie dla swoich niecnych czynów.

Wiem, że wielu ludzi powiedziało na Juniorze wiele ciepłych słów i wydaje mi się, że parę prac się ludziom bardzo podobało. Ja jestem teraz uczennicą, więc pracy podjąć nie mogę, a moja sytuacja finansowa jest dosłownie dramatyczna - moja rodzina ledwo wiąże koniec z końcem. Na szczęście, wszyscy w naszej rodzince mają niesamowitą zawziętość wpisaną w geny, więc ja też nie zamierzam z założonymi rękoma patrzeć, jak moi rodzice męczą się by zdobyć jakikolwiek grosz. Pracują na prawdę ciężko, a ja chciałabym chociaż swoje wydatki plastyczne (typu farby, ołówki, tektury itp.) pokrywać z własnej kieszeni, by odciążyć rodziców. Dlatego też namalowałam nowy obraz z myślą o sprzedaży, do sprzedania są też: Kruczydło ( http://www.otopjunior.org.pl/pl/galerie/Kawka13/28309 ) oraz Wilga ( http://www.otopjunior.org.pl/pl/galerie/Kawka13/25701 ). Szczegóły dt. ceny i wysyłki dostarczam na ptasią pocztę, ew. mailowo: deviant.tigalioness@tlen.pl

Jeśli ktokolwiek z Was będzie zainteresowany, będę niezmiernie szczęśliwa. Jeśli nie, nic się nie dzieje, będę próbować dalej, bo taka już moja natura - jeśli nie wyjdzie mi z ptasimi obrazkami, które jako tako nauczyłam się wykonywać, poszukam szczęścia z czymś innym. I nie, nie jest to próba wyłudzenia pieniędzy czy danych osobowych, spokojnie. Jestem na Juniorze już na tyle długo, że chyba trudno pomyśleć o mnie jako o przyczajonym oszuście. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Oczywiście, jako osoba malująca przez dużą część czasu, mogę też wykonać prace na zamówienie, również portrety, ale to już wybiega poza tematykę portalu. Tak czy owak, jeśli ktoś coś, proszę o kontakt, również, jeśli ktoś zna osobę chętną na jakieś prace. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot, nie lubię robić z siebie centrum uwagi - ale na prawdę długo próbowałam sama coś z moją sytuacją zrobić i nie odniosłam sukcesu. Troszeczkę mnie to przymusiło, nie chciałam dołować innych użytkowników. Niestety, życie nie jest aż tak kolorowe, jak to na obrazach. Jeszcze raz przepraszam, szczególnie moderatorów, jeśli nagięłam zasady.

Pozdrawiam i miłego dnia,
Kawka
 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
pluszcz
jaskółka
punkty: 1431
* * *
 
dodano: 2015-01-25 18:39
Faktycznie nietypowy pomysł. Nie lepiej na innych portalach internetowych? Jestem fanką twoich obrazów, bo są piękne, ale ten pomysł jest... (trudno mi się wysłowić) Skonsultowałaś to z rodzicami?
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2015-01-25 18:58
Po pierwsze - myślę, że moi rodzice mają nic przeciwko. Poza tym jako osoba mająca prawie 18 lat troszkę myślę już o odciążaniu ich finansowo. Moja mama wie, mój tata wie. Mama mnie dopinguje, wie, że chcę dobrze. Rodzice handlowali wiele w internecie przed paru laty i ja również mam dzięki temu jakie takie pojęcie o tego typu rzeczach. Próbowałam ogłaszać się tu i tam, ale bez rezultatu. Dlatego w końcu zwracam się tu, na Juniorze i już dwie osoby się zgłosiły. Samo zainteresowanie już dla mnie wiele znaczy, bo dodaje trochę otuchy - znaczy, że prace mają jakiś cień szans. Wystawiłam też jedną z prac (najnowszą) na allegro, ale nie widzę zainteresowania jak na razie. A jeśli jeszcze idzie o rodziców - jako córka, czasami dobra albo i nie, nigdy nie zrobiłabym nic, co byłoby ryzykowne dla nich i co mogłoby im sprowadzić na głowę dodatkowych kłopotów, przynajmniej nie zrobiłabym tego nigdy świadomie. Ale po prostu nie mogę patrzeć już na to, jak dużo kosztują ich nerwów i sił (a najmłodsi niestety już nie są) każde starania o pieniądze. Nie będę próbowała od nikogo wymagać czy wyłudzać, to po prostu prośba do tych, którzy mają nieco pieniędzy na takie rzeczy i podobają im się prace. Nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się zobowiązany na siłę czy winny, że nie kupił żadnej pracy.
 
 
chivetta
łabędź
punkty: 8840
* * * * * *
 
dodano: 2015-02-21 17:25
Wydaje mi się,że dobrym pomysłem byłoby, gdybyś założyła sobie konto na Srebrnej Agrafce i tam umieściła swoje prace. Zarówno konto, jak i wystawianie jest darmowe :).
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2015-02-21 18:39
Dziękuję za informację, nie wiedziałam o tym. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP