Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Krótko i szybko...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2014-08-01 11:00
... bo temat niezbyt skomplikowany.

Witajcie!

To może powinno być pytanie na prywatną pocztę do moderatorów... Ale ciekawa jestem, czy ktoś jeszcze tak ma.

Pomijając to, że ostatnio parokrotnie nie zaktualizowała się na stronie głównej lista najnowszych komentarzy (dostałam np. punkty za komentarz pod zdjęciem w galerii, był on pod tym zdjęciem, ale nie było go w liście na stronie głównej)... Od długiego, bardzo długiego czasu (nie wiem, może z rok) otrzymuję punkty widma.

Dobra, to może brzmi śmiesznie, ale tak na prawdę jest. Dzisiaj na przykład, dostałam 6 punktów i nie wiem, za co - oceny przy ostatnich 25 zdjęciach są takie same (no chyba, że ktoś od roku odkopuje moje najstarsze zdjęcia), żadnych nowych komentarzy na blogu, w galerii czy na stronie klubowicza. I to się zdarza raz na jakiś czas, żadnych śladów, żebym sobie na te punkty zasłużyła. Może nie powinnam narzekać, że te punkty dostaję, ale z drugiej strony, jeśli to serio są jakieś błędy serwisu, to trochę mi głupio.

Może ktoś jeszcze ma coś takiego?

Pozdrawiam,
Kawka
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2014-08-01 12:35
Lista najnowszych komentarzy nie aktualizuje się na stronie głównej natychmiast (aczkolwiek są one widoczne od razu pod danym artykułem, blogiem lub zdjęciem), ale co kilka minut. Tempo pojawiania się nowych komentarzy bywa czasami na tyle duże, że system nie nadążyłby z aktualizowaniem ich na stronie głównej. Tak już jest od kilku lat, Kawko. Może nie zwróciłaś do tej pory na to uwagi.

Punkty widma - nie sądzę, żeby system doliczał Ci je według swojego widzimisię. Myślę, że nie zawsze jesteś w stanie zauważyć nową ocenę przy zdjęciu, zwłaszcza, jesli nie zmienia ona ogólnej oceny. Bo przecież nie masz chyba zapisane, ile ocen miałaś ostatnio przy każdym zdjęciu :) Wbrew Twojemu przekonaniu nowi forumowicze bardzo chętnie zaglądają do zdjęć sprzed lat, tam komentują i oceniają.
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2014-08-01 12:39
No chyba, że tak; podejrzewałam, że może być to związane z 'odkopywaniem' starych zdjęć, ale mimo wszystko trochę mnie to dziwiło... Jednak obserwując ostatnio nowych Juniorów, rzeczywiście, dużo osób zagląda do starych wątków i zdjęć. ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP