Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Proszę państwa oto ptak...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2013-10-05 13:01
... czy to kawka, czy też szpak?

Witajcie!

A w ogóle, to oczywiście nie wiem, jak się powinnam tytułować. Kawka, Tiga, szpak?

Tytułów wiele, ale osoba mniej, więcej ta sama. Tak myślę. Otóż to stworzenie, które do Was pisze, rzadko kiedy ostatnio zagląda na jakiekolwiek strony internetowe, bo ma troszku roboty. Nawet bardzo troszku.

Zacznijmy od tego, że nie mam dostępu do własnego komputera poza weekendami, w tygodniu tylko jeśli uda mi się dorwać do laptopa współlokatorki. A tak, dokładnie - Kawka (tudzież cokolwiek) mieszka w internacie w dość dużym zagęszczeniu ludziów - mam 3 współlokatorki na niewielkiej powierzchni. Ale nie jest źle, wręcz przeciwnie - bardzo wesoło, a i czasami jacyś goście się trafią.

Jakież jest moje szczęście, kiedy mogę sobie poobserwować kawki w Kielcach. U nas kawek niestety nie ma (u nas, tj. w okolicy domu), więc ubolewałam nad tym faktem przez długi czas. Teraz mam i kawki, i sroki (dużo ich na terenie szkoły), gawrony i tym podobne. Poza tym na terenie jest też duże stężenie kota dachowego, bo jest kilka dorosłych kotek, które dopiero co się okociły - skutkiem tego jest kilka przecudownych stworzeń z nieproporcjonalnie dużymi oczami, uszami i ogólnie głowami, sterczącymi ogonkami i małym tułowiem. Najpiękniejszy z nich jest cały czarny, niczym mój domowy gangster, o jakże wdzięcznym imieniu Sedes.

Pocieszyło mnie, że rodzice koleżanki nazywają kota Taboret...

Oceny jak na razie (troszkę się boję, żeby nie zapeszyć i nie chwalić dnia przed zachodem) całkiem dobre, narzekać nie ma sensu. W ogóle, znalazłam się na właściwym miejscu wśród właściwych ludzi, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że przestaliśmy nagle uważać się za ludzi dziwnych, tudzież nieco pokręconych. 

Jeśli chodzi o moją kreatywność, to niestety nie zgrywa się ona z ilością zadań obowiązkowych i czasem. Bo owszem, wena jest i służy, ale niestety czasu brak. A 3 opowiadania odłogiem leżą... przepraszam, 3 opowiadania i jeden blog z czymś w rodzaju opowiadań, plus blog "Opowieści z dnia zwyczajnego". Na to ostatnie cierpię, bo bardzo chciałabym coś dodać. Ale czasu mało.

A podobno jestem najbardziej zorganizowaną osobą w moim pokoju 108! Swoją drogą, co ciekawe niezmiernie - mój stworek, Weenie, towarzysz Tigi i kilku jej przyjaciół (ludzi, jednak postaci kompletnie fikcyjnych) został okrzyknięty przez współlokatorki ślicznym i został maskotką pokoju 108! Teraz na jednej stronie medalionu nadal jest dynia, a na drugiej jest ów numer. A Kawka, po zakupieniu czarnego markera do ubrań, nasmarowała sobie na jednej z podkoszulek właśnie tegoż stworka.

"Ło matko i najmłodsza córko".

Tyle by było na razie. Jeśli chodzi o tematy tutaj nie poruszane, z których się wywiązać powinnam; wdzięczna byłabym za nie ganianie mnie z miotłą, tudzież bicie po głowie. Pamiętam o wszystkim doskonale, aż za dobrze nawet. Uprzejmięęęę proszęęę o cierpliwość. Bo niestety mój brak czasu nie zależy ode mnie. Proszę też nie być na mnie złym czy też, jak to ładnie się określa, "sfochowanym". Dziękuję za uwagę!

Pozdrawiam serrrrdecznie,
~Kawka aka Tiga "Majonez"
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP