Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Kawkoszpak powraca...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2013-06-14 16:25
... świętując.

Dzień dobry!

Otóż wracam dzisiaj, bo jutro i pojutrze projekt Warszawa. Wybieram się znów na Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - tym razem Stadion Narodowy. Całe szczęście, bo dzień przed egzaminami do liceum plastycznego padła mi karta w telefonie (karta pamięci; straciłam bezpowrotnie po formatowaniu wszystkie niezgrane na komputer zdjęcia z aparatu, w tym te z Nocy Muzeów, oraz około 20 utworów...) i będę mogła zrobić nowe zdjęcia Stadionu.

Otóż, mili państwo, dostałam się do liceum plastycznego im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach! Miałam 3-ci wynik na 25 kandydatów. Ogromnie się cieszę, bo im lepszy wynik, tym większe potem możliwości wyboru klasy i specjalności.

Jeśli chodzi o ptasie nowości - gęsi powoli zaczynają przechodzić mutację, jak to tata ładnie określił - bo zamiast popiskiwać, zaczynają gęgać jak na gąski przystało. Natomiast ogólnie zajmują się tylko jedzeniem, wydalaniem, piciem i wrzaskiem. A perliczki dodatkowo zajmują się fruwaniem. Dzisiaj tata przekładając je z klatki na zewnątrz do szopy w której aktualnie urzędują, nie zauważył, że ostatnia perliczka ostała w tejże klatce, wyfrunęła i potem pięknie zwiała w pokrzywy. Po chwili, kiedy zawołał mnie do 'obławy' na ową delikwentkę, wbiegła do stodoły i musieliśmy się nieźle nagimnastykować, żeby ją złapać i wrzucić do szopy.

Obława na perliczkę. Jak to brzmi.

A Kawka tylko siedzi i kombinuje. Co by tu narozrabiać. Bo koniec roku szkolnego. To i Kawka harcuje. A z racji 5-cio lecia jeszcze małe podsumowanko. Aktualnie 4-te miejsce popularnych blogów, 3. miejsce na liście blogerów, 37. miejsce w rankingu ogólnym, 29. miejsce w rankingu komentatorów, 49. wśród fotografików. 8381 punktów, 6 gwiazdek - status łabędzia. 441 (tej nie licząc) notek na blogu, 2304 komentarze. Miło, bardzo miło...

Dziękuję.

"Kawka13 - est. 2008"

Albo A.D. 2008.

Tak czy owak - tyle na dzisiaj. 

Adios amigos!
~Kawka
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
wiktoria004
jaskółka
punkty: 1938
* * *
 
dodano: 2013-06-14 16:47
Gratuluję ! Gratuluję !

Po raz pierwszy, za liceum.. A po drugie, za fantastyczne "podsumowanko". ;)
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-06-14 19:28
Jakoś nie było czasu pogratulować na Facebook'u (nie myśl sobie, że nie widziałam Twego wpisu!), więc z całego serca gratuluję Ci tu i teraz. Życzę dalszych sukcesów!

P.S. Masz talent artystyczny, Kasiu. Nie zmarnuj go. =.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP