Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Kawkomania
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2013-03-17 13:13    |    ostatnia zmiana: 2013-03-17 13:16
Witajcie! :)

Z racji faktu, że Kawce się nudzi a przede wszystkim ostatni wpis na temat Kawki jest z 2008 roku, a ekipa Juniorów nieco się zmieniła (tak samo jak i Kawka) tak więc postanowiłam "zaktualizować" dane.

Imię: Zasadniczo Kasia, ale i tak większość woła na mnie Kawka, Tiga albo Kwasia
Wiek: Cóż, w maju stuknie 16 wiosen
Płeć: Kobieta

Więc. Jeśli chodzi o moją skromną osobę to zbyt imponującego wyglądu nie posiadam - mam 167 cm wzrostu, jestem chuda i mam szare oczy, bardzo ciemne blond włosy. Jeśli chodzi o charakter, to trudny. Jestem z reguły trudna do wytrzymania, bo strasznie dużo mówię, często narzekam, jestem raczej wybuchowa i niecierpliwa. Staram się kontrolować, ale raczej rzadko mi się to udaje. Lubię przedmioty humanistyczne (warto wspomnieć, że jestem uczennicą szkoły nastoletnich bandytów, czyt. gimnazjalistką), lubię rysować i malować, śpiewać (co mi kompletnie nie wychodzi), komponować, słuchać muzyki i grać na gitarze. Ponoć mam nawet jakieś poczucie humoru. Dużo piszę - opowiadań, wierszy, tekstów piosenek, notek na blogach w internecie. Kocham zwierzęta, najbardziej psy, lwy i ptaki, stąd z resztą się tutaj znalazłam.
 Ponoć jestem jednym z najstarszych stażem Juniorów, którzy do tej pory udzielają się na portalu. Faktem jest, że zaglądam tu od czerwca 2008 roku, z niewielkimi przerwami technicznymi na poukładanie problemów osobistych. A właśnie - jestem dość wrażliwa. Mam wiele słabych punktów, ogólnie nie jestem zbyt silną (nie tylko fizycznie) osobą, chociaż dość zawziętą - jak coś sobie postanowię to nie ma siły, żebym tego nie osiągnęła.

 Wspomniałam o muzyce - to jest jedna z moich największych pasji. Nie mam co prawda żadnego wykształcenia muzycznego, nawet nut czytać nie umiem, jednak samouctwo pomaga - uczę się gry na gitarze. Dużo czasu poświęcam muzyce - kiedy nie mogę tworzyć albo grać własnej, ratuję się cudzą. Może pozory na to nie wskazują, ale Kawka najbardziej umiłowała sobie muzykę metalową, rockową i czasem zaplątuje się w inne gatunki takie jak jazz, blues czy pop - słucha tego, co jej się spodoba. 

 Mój trudny charakter być może ma też źródło w tym, że nie mam rodzeństwa - tylko siostrę cioteczną, która na domiar wszystkiemu mieszka za oceanem. W domu mam za to wesołą ekipę w postaci rodziców, dwóch psów (na razie dwóch...) i kota. Psy wabią się Gacek (5 lat) i Aga (4 miesiące), natomiast 6-cio letni kot ma na imię Sedes. Tak, owszem, nie przesłyszeliście się. Ja się do kota nie przyznaję, bo to jest kot mojego taty. I nazwa też jest tatkowym pomysłem.

 W ogrodzie mam jeszcze miliardy ptaków, najczęściej spotykam wilgi, kosy, gile, sikorki bogatki, ubogie i modraszki, dzięcioła średniego, trznadla na dachu i tryliardy wróbli. Czasem światłu dziennemu ukazuje się mieszkający w ogrodowej leszczynie mysikrólik.

Jestem jednym z niewielu Juniorów z woj. świętokrzyskiego.

Coś jeszcze? Wszystko chyba. Jeśli chodzi o pasję artystyczną (a raczej pseudo-artystyczną) to moje bohomazy można oglądać w OTOPJuniorowej galerii Kawki13, na portalu deviantArt (tam jestem jako TigaLioness) i ew. na niektórych fanpage'ach facebookowych. Prowadzę, oprócz tego bloga, dwa inne - adres znajdziecie w starszych wpisach.

Jeśli jakieś pytania są, to śmiało możecie zadawać. :)

Do napisaniaaa.
~Kawka
 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
wiktoria004
jaskółka
punkty: 1938
* * *
 
dodano: 2013-03-17 18:49
Bardzo,bardzo ciekawe jestem tu nowa, więc takie blogi mnie bardzo interesują. Pozdrawiam Kawkę :)
 
 
pawica
kruk
punkty: 5220
* * * * *
 
dodano: 2013-03-17 19:04
Dużo masz ptaków w okolicy:) 
Ja mam zależnie od pory roku; 
najczęściej (Twoje ulubione) ptaki krukowate.
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-03-17 20:03
Dziękuję za pozdrowienia, Wiki :) Na Twoim blogu napisałam już, gdzie moim zdaniem powinnaś zajrzeć żeby znaleźć "tor", którym będziesz prowadzić swoje wpisy. :)

Pawica - tak mam ich sporo, ale paradoksalnie nie są to krukowate. Mam jeszcze sójki i orzechówki, czasem pokażą się kruki, ale ogólnie brakuje mi wron siwych, gawronów i kawek. ;) Pospoliciuchy w mieście, ale jak ktoś mieszka pod tak dużym lasem to ciężko o takie ptaszyska. :)
 
 
pawica
kruk
punkty: 5220
* * * * *
 
dodano: 2013-03-17 20:30
Kawka13 napisał:
„... ogólnie brakuje mi wron siwych, gawronów i kawek. ;) Pospoliciuchy w mieście, ale jak ktoś mieszka pod tak dużym lasem to ciężko o takie ptaszyska. :) ”
A u mnie na odwrót; brak sójek i orzechówek, zato całe gromady kawek i gawronów.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP