Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Tradycją starą...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2013-03-03 19:13
... spamik jakiś musi być.

Dzień... a nie, dobry wieczór raczej.

Aj tam, jak ktoś chodzi spać późno w nocy to 7 wieczorem jest dla niego środkiem dnia. Więc proszę o wybaczenie.

Kawka sobie siedzi, przebiera palcami po klawiaturze, sączy herbatkę i podgryza tosty. Mhmm, raaj! 

A wiosna za rogiem. Jutro w kieleckim (wybaczcie też proszę określenie zaczerpnięte z  nieistniejącego już podziału administracyjnego, ale tak jest jakoś łatwiej...) 4 stopnie na plusie w dzień, no no! Tak być powinno. Kawka bez słońca jest jak uczeń bez jedynki czy też żołnierz bez karabinu. A ostatnio, dzięki ociepleniu, ma się lepiej.

Zajęcia artystyczne długo się nie odbywały, więc za karę dostałam 5 martwych natur farbami. Dla utrudnienia mogę użyć tylko czerni, bieli i jednego, wybranego ciepłego koloru. 2 martwe natury już dzisiaj nasmarowane. A oprócz malowideł mam jeszcze przerobić klasycyzm. Aaaj... Ale jest sukces, którym się muszę pochwalić - dwie moje prace (portrety muzyków) dostały się do galerii tzw. fanpage'a na "twarzaku" (czyt. facebooku) z dopiskiem, iż mam talent... Nawet sobie nie wyobrażacie, jak się ucieszyłam (nie liczę zachłyśnięcia się herbatą) kiedy zobaczyłam, że się dostały. Strona długo milczała, tak samo nie było odpowiedzi mailowej - myślałam, że po prostu są tak beznadziejne, że nie przeszły. Ale okazało się, że tylko administratorka nie miała czynnego komputera i od razu, gdy go odzyskała, wstawiła zdjęcia przysłane na skrzynkę strony.

 Żeby spamik był nieco mniejszy, to pochwalę się też (chyba mogę...), że zostałam przyjęta do Sowiej Ekipy w roli pismaka. :) Cieszę się niezmiernie, dawno nie pisałam z nikim żadnej opowieści, a ta zapowiada się niesamowicie. :)

Lista widzianych? Licząc z wypadem do stolicy z zeszłego weekendu (dla niewtajemniczonych mamy dzisiaj 2 marca 2013 roku i nie, nie było końca świata, armagedonu, tornada, epoki lodowcowej 17 ani ziemia się pod siebie nie zapadła) :
- wrooooonyyyyy (tłuste jak nie wiem. Jak któraś na drzewie siedziała, to wyglądała jak moja zielononóżka czyli nota bene kura)
- wróble (na które polowała Aga)
- sroki (jedna tak Agę przestraszyła, że ta rwała do domu pędem; a to wszystko dlatego, że sroka powiedziała "krrrrraaaaa")
- kaczki krzyżówki (parka, na środku osiedla na Żoliborzu, niedaleko hali Marymonckiej)
- kaczki krzyżówki sztuk 17 bądź 18 (w Bodzentynie na tamie, przyjaciółka rzuciła im nieco chleba i mogłam je policzyć, ale i tak się strasznie kotłowały i nie jestem pewna)
- mazurki (znów w Warszawie)
- sikorki bogatki
- kurka bażanta (za płotem)
- gawrony ilość absurdalna (w Bodzentynie)

Itepe itede cedeen.

A tak na serio to ja tu tylko przelotem, więc już znikam. :) Ah, i byłabym zapomniała - wielkie podziękowania dla Poli za miłe słowa odnośnie bloga, jednakże nie jestem pewna, czy on znowu taki inspirujący i pouczający, bo do wzorowych nie należy. ;)

Do zobaczenia w wersji lux i pozdrawiam całą ptasią ekipę serdecznie,
~Kawka
 
 
Komentarze ( 6 )
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-03-04 16:19
Skoro piszą na facebook'u, że masz talent i niemal cały portal OTOP'owsko Junior'owski się o tym przekonał - więc musi być to prawda! :)

I gratuluję dostania się do Sowich Przygód. Ja, jak to ja, wciąż się zastanawiam. Mam jeszcze czas - uff...

Ah! Byłabym zapomniała! ;)
Twój blog jest naprawdę udany. Niewiele "stałych" Juniorów ma staż blogowy od czerwca 2008 r. ...
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-03-04 17:00
No, ale blog do niedawna nie zawierał za ciekawej treści... Dopiero niedawno nabrałam tak długo szukanej ogłady w pisaniu i wyrobiłam jaki-taki styl... ;)
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-03-04 17:02
"Od niedawna" - czyli wcześniej i teraz zawiera ;)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-03-04 17:10
 Jedno jest pewne - długi staż procentuje, bo już niedługo zawalczę o podium (3 miejsce konkretnie) w rankingu klubowiczów-blogerów. :) Jednak nic by się nie powiodło bez tych, dla których się pisze - bo to zawsze motywacja. :) Z jednej strony trzeba pisać dla własnej przyjemności. Ale można to łączyć z pisaniem dla innych. :) 
 
 
DoXxil
kruk
punkty: 5752
* * * * *
 
dodano: 2013-03-09 16:33
Gratuluje Kawko sukcesów. Może jak zostaniesz już światowej sławy malarką to jakaś zniżka na obraz dla znajomych Juniora się znajdzie?
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-03-11 12:33
Ależ oczywiście, że się znajdzie :) Ale osobiście wątpię, żeby taki scenariusz się spełnił... ;) Do znajomych z Juniora i samego portalu mam ogromny sentyment i ciężko by mi było o Was zapomnieć. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP