Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Konkurencja...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2013-01-03 19:23
... mnie wygryzie! o.o

Hyhy, prima kawkis. :)

Dzie... Dobryyy wieeczóóór.

Mam nadzieję, że nie wygryzie. Żarty żartami, ale cieszy mnie, że młode pokolenie ornitologów istnieje i chce poszerzać swoją wiedzę o ptakach. Cieszy mnie, że są jeszcze młodsi ode mnie, którzy nie żyją tylko i wyłącznie w świecie wirtualnym nie odróżniając powoli smartfona od przyjaciela.

Gderam, a sama mam. Ale - wypowiadając te słowa, możecie być pewni, że czuję się STARA.

Jak nie wiem. Szczególnie jak chodzę po korytarzach w szkole i wpadają na mnie pierwszoklasiści... 1-sza klasa gimnazjum, a wzrostu czwartoklasistów z podstawówki. Z całym szacunkiem, ale dziwne to trochę. Albo to tylko perspektywa wyrośniętych trzecioklasistów. Nie wiem sama.

Coś tej Kawce się nie chce uczyć - 3 na 4 z biologii na półrocze. Jak zaniosę ćwiczeniówkę uzupełnioną to może 4 będzie... Wstyd. Ja i trója z biologii. No, kochana, wstyd.

Wiem, że zakończenie "Przygód" może jest nieco drastyczne i nieco (nawet bardzo) smutne, ale taki jakiś pomysł miałam w głowie. Zakończyć definitywnie, a jednak pozostawić pewne rzeczy niedopowiedziane, żeby każdy mógł sam sobie tę resztę dopowiedzieć. I myślę, że mi się udało.

Tak przy okazji - nie wie ktoś, co dzieje się z Rozalią? Zn, z Rozi00 z Juniora. Przed moim kwietniowym zdaje się odejściem długo nie bywała na OTOP... A od tamtej pory nie widziałam jej ani nie widziałam nowych wpisów na blogu. Próbowałam jakoś się z nią skontaktować przez prywatną pocztę, ale niestety, od kilku dni cisza. Jej maila zgubiłam więc nie jestem w stanie inaczej do niej dotrzeć niż przez OTOP'owe konto... Trochę mi szkoda, bo jakoś ta znajomość się nagle złamała przez moje odejście... Byłabym wdzięczna za informacje, jeśli ktoś coś wie albo ma jakiś inny kontakt do niej - numer gadu gadu, skype czy coś w tym stylu. Skype wiem, że kiedyś miała bo go miałam, ale po zmianie konta też gdzieś mi go wessało. 

Dużo dzisiaj nie napiszę bo cała wena poszła w drugiego bloga... Pozdrawiam wszystkich serdecznie - trzymajcie się ciepło i mam nadzieję, że Wasz nowy rok 2013 dobrze się zaczął... Bo w końcu, jaki początek roku taki cały rok.

Do zobaczenia. :)

~Kawka aka Tiga
 
 
Komentarze ( 8 )
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-01-03 20:34
Nie tylko z Twojej perspektywy pierwszoklasiści z gimnazjum są... hmmm... jakby to ująć - krasnoludami. Moja siostra, która obecnie jest w trzeciej gimnazjum też tak uważa ;)
Sama na własne oczy się o tym przekonałam, będąc w jej szkole... A ble !!! Niektórzy niżsi ode mnie, a ja do 5 klasy podstawówki uczęszczam ! I jeszcze dziewczęta z pierwszej takie wymalowane ! Myślą, że to takie coś, takie, takie COŚ, że są w gimnazjum! Brrr...

Nie przejmuj się oceną z biologii =D  będzie dobrze, mogę udzielić Ci lekcji... z czym masz problem? Z biofazą ? Z roślinami halucynogennymi ? Wiem sporo, bo moja siostra ma 6 z biologii i cały czas wszystko powtarza do jakiejś olimpiady, czy coś...
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-01-04 13:34
O jej ! Nie biofaza (ale chyba jest coś takiego?) tylko profaza.
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2013-01-04 14:15
Apollonia napisał:
„Wiem sporo, bo moja siostra ma 6 z biologii i cały czas wszystko powtarza do jakiejś olimpiady, czy coś...”
Gdybyż to wiedza jednego członka rodziny promieniowała na pozostałych, byłoby cudownie ;))
 
 
Venesuel
bielik
punkty: 24525
* * * * * * *
 
dodano: 2013-01-04 14:48
sowa napisał:
„Apollonia napisał:„Wiem sporo, bo moja siostra ma 6 z biologii i cały czas wszystko powtarza do jakiejś olimpiady, czy coś...”Gdybyż to wiedza jednego członka rodziny promieniowała na pozostałych, byłoby cudownie ;))”
 
Jest to niestety ( bo "stety" raczej nie ) dość rzadkie zjawisko. No chyba , że oboje członkowie rodziny mają takie same zainteresowania , a owa wiedza właśnie tego zainteresowania dotyczy --> co nie zmienia faktu , że takie rzeczy się rzadko zdarzają.

 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-01-04 18:00
Ja tam i tak jestem jedynaczką... :)

Problemy mam ogólnie z przedmiotami ścisłymi - nie chwaląc się, dałam radę przejść do 2-giego etapu olimpiady z języka polskiego, a z matematyki przeczuwam trójkę na półrocze. Wszelkie matematyczne zagadnienia poznawane w gimnazjum potrafią mi namotać w głowie - nie ukrywam, że wina leży też w moich zaległościach - dużo opuściłam w pierwszej i szczególnie drugiej klasie. A z wosem, historią, polskim czy plastyką nie mam najmniejszego problemu.
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-01-05 08:50
No widzisz ;). Dasz radę, przecież to nie koniec świata. Gratuluję przejścia do drugiego etapu olimpiady. =)

Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia !
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2013-01-05 13:47
Dziękuję ślicznie, przyda się :)
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-01-05 16:10
Mam taką nadzieję =)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP