Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Ważne apropo strony Kawczej
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2012-02-01 16:57
Witajcie moi mili! :D
Trochę zimniej... Brrr! Ale co tam, jak nie idę do szkoły, to chociaż zrobię tą stronę w podstawach. Stronę główną już mam. Potrzebuję teraz, abyście w jakiś sposób (byle nie tu, bo nie chcemy przecież zaśmiecać OTOPJuniora) przesłali mi:
- wszystkie razem rozdziały Przygód Kawczych łącznie z prologiem. Prosiłabym, żeby w miarę możliwości było to w dokumencie Word 2003-2007 albo dokumencie OpenOffice, kij! Może być nawet w zwykłym rtf'ie z MSWorda. I proszę, żeby zgłosiła się do tego jedna konkretna osoba. Szczegóły "przesyłania" tego dokumentu ustalimy na prywatnej poczcie, a chętny może się do mnie zgłosić nawet tu.
- Wasze zdanie i opinie o bohaterach. O wszystkich - Wasze opinie, nie charakterystyki, ale po prostu zdania typu "Moim zdaniem w Danielu było trochę ciepłych uczuć, można było go jeszcze naprowadzić na dobrą drogę". To dla mnie ważne. Możecie też pisać, który/które rozdziały Wam się podobały, albo które są Waszymi ulubionymi.
- konkretny, obecny skład Załogi Przygód. Muszę dokładnie wiedzieć kto i ile rozdziałów napisał, kto zrobił jakie ilustracje, kto wchodzi w skład Załogi i kto udzielał się na forum.
 Jeżeli chodzi o inne sprawy - czysto techniczne - jeśli ktoś przykładowo będzie wysyłał mi coś mailem (podam go przez prywatną pocztę) na potrzeby strony Przygód Kawczych, może dorzucić jakieś ilustracje albo zdjęcia ptaków-bohaterów. Jeżeli zdjęcia nie są Wasze - lepiej ich nie wysyłajcie, a jeśli musicie, podajcie dokładne źródło obrazka.
 Bardzo mile widziani nowi członkowie Załogi Przygód! Dla tych, którzy są nowi bądź średnio w temacie - "Załoga" bądź "Załoga Przygód" to zespół kilku osób, które nie tylko piszą rozdziały opowiadania, ale także udzielają się na forum, rysują ilustracje. Każdy może być w naszej drużynie - wystarczy, że napiszecie do Kawki, Rozi, Wik albo Basi. Nie musicie znać języka html, czy umieć rysować (ale mile widziana znajomość ortografii :)) - czasami wystarczy nieco chęci i dobrych myśli. Tu chodzi o dobrą zabawę. Oczywiście - jeśli znacie html, rysujecie dużo, lubicie pisać rozdziały opowiadań, macie sporo fotografii, które można użyć jako ilustracje - tym lepiej! Ale na prawdę, jedynym wymaganiem są chęci. Nie trzeba dołączać do Załogi na siłę.
 To chyba wszystko. W najbliższych dniach jedna lub dwie osoby zostaną wtajemniczone w pierwszą wersję strony Beta 0.1 XDDD
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
wik182
żuraw
punkty: 3638
* * * *
 
dodano: 2012-02-02 19:14
Trochę mnie nie było na OTOPJuniorze, nie wspominając już o tym, że w ogóle nie jestem zarejestrowana na stronie Kawczych Przygód... Zastanawiałam się czasami - czy my w ogóle wydamy tą książkę?
Postaram się zrobić parę rysunków i przerobić zdjęcia ptaków, aby nadawały się na naszą kawczą stronę. Bo chyba ich najbardziej potrzeba. Niektóre postacie nie mają przecież ani jednego rysunku, który by je przedstawiał.
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2012-02-02 21:26
Ale kto tu mówił o wydawaniu książki? :) Jeżeli ja - przepraszam, mam słabą pamięć. XDDDD
A poza tym - na forum, czy na stronie? Bo po pierwsze - strona jeszcze nie jest wrzucona na serwer (brakuje mi materiałów) a po drugie nie będzie na niej (raczej) możliwości rejestracji. A co do forum - muszę Fygena dopaść i poprosić o to, żeby mi hasło tymczasowe na forum ustawił i blokadę zdjął, bo się coś było zastało i blokada 40 minutowa trwa już pół roku. O__O
Dzięki. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP