Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Żyję...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-10-16 10:23
Żyję, żyję, jeszcze tak. Chyba...
Nigdy w życiu nie myślałam, że to właśnie w drugiej klasie gimnazjum tak da mi życie po plecach...
 Czy ja ciągle muszę się z Wami żegnać? Do stu kawczych ogonów.
Forum padło, z mojej winy. Nie mam czasu. Zero czasu. Teraz jest długi weekend i mam nieco wolnego, ale i tak wszystko idzie na inne cele niż OTOPJunior. DeviantArt, wczoraj ważna dla mnie rocznica 30 lecia pewnego zespołu, świętowanie, lekcje, deviantArt, lekcje. Zastanawiam się - czy ja jeszcze śpię? Chyba tak. 
 Koszmar, po prostu koszmar. Wychodzę ze szkoły o 14.20, jestem w domu o 15.00 bo autobus wlecze się jak jasna cholera. Lekcje odrobione? W życiu. Ciągle mam coś na głowie i zawsze czegoś nie odrobię. Na szczęście mogę nie odrabiać od razu niektórych lekcji, bo mam dużo przedmiotów, które są raz na tydzień albo dwa razy w tygodniu. Ale i tak nie wyrabiam. 
Do tego gitara. Ostatnio przerażenie. Palce u lewej ręki nie są twarde na opuszkach, są coraz bardziej miękkie. Nie! Tylko nie to. To ni mniej, ni więcej oznacza - zapomniałam się, nie gram ostatnio. I tak w istocie jest. Teraz dopiero się zorientowałam. 
 Muzyka i rysowanie są dla mnie jednymi z ważniejszych rzeczy w życiu. Oczywiście, ptaki też. Jutro rodzice prawdopodobnie jadą na targ, poproszę żeby kupili ziarno do karmnika na zimę. Ale niestety... Szkoła, deviantArt i związane z tym prace, projekty w klasie drugiej gimnazjum, informatyka, którą również się interesuję, muzyka... Gdzie tu jeszcze coś zmieścić? To się tylko tak wydaje, moi drodzy, że to kilka słów. Ale to absolutnie nie jest mało. Rysowanie jednej pracy, takiej porządnej, dobrze wykonanej, zrobionej od podstaw ( szkic, lineart, kolor, cieniowanie, tło ) jest potwornie czasochłonnym zajęciem. Niedawno, 8 dni temu, mój kolega z klasy miał urodziny i robiłam mu ręcznie kartkę z życzeniami, dwustronną formatu A5. Pomyślicie "A5! Co to jest, 20 minut i z głowy". I bum! 3 godziny mi to zajęło (no dobra, gdyby nie potworny ból brzucha to może w 2h bym się wyrobiła). Muzyka i gitara. To też nie jest hop - siup. Jeżeli uczę się dajmy na to 20 piosenek, z czego może 5 to całe utwory, to przecież to wszystko trzeba codziennie grać! 2 h znowu. Lekcje też 2h, 1h na naukę tematów. To już jest 5h, moi drodzy. Od 15.00 do 20.00 . Ale odpuśćmy już prace. Dajmy na to że arty robię tylko w weekendy, w tygodniu szkice dla czystej frajdy. I tu jeszcze wciśnąć domowe obowiązki. Ja żyć nie mogę. Nie wyrabiam. Dlatego tak rzadko odwiedzam OTOPJunior.
 Wybaczcie mi proszę, że ciągle te marne wytłumaczenia ale... Nie należę do osób, które znikają, i tego nie uzasadniają. Radźcie sobie sami? Nie. Ja muszę zawsze powiedzieć co się dzieje. Nie byłabym sobą, gdybym Was na dłużej zostawiła bez wyjaśnień. Męczyło mnie to i tak, że tyle czasu się nie odzywam. Teraz już wszystko wiecie.

Dla zainteresowanych - zawsze możecie napisać na moją prywatną pocztę albo na e-mail. Prywatna poczta wysyła e-mailowe powiadomienia o nowych wiadomościach i wtedy mogę sprawdzić co w trawie piszczy, nie ma mowy o kilku godzinnym siedzeniu na portalu. Jest zawsze jeszcze skype, gadu gadu i deviantArt, w gruncie rzeczy też facebook. Zawsze możecie ze mną jakoś pogadać. Chociaż wiem, że pewnie żadne z Was nie odczuwa takiej potrzeby. Ja już nie jestem elementem stałym OTOPJunior. Sama chciałam.

 Do zobaczenia, moi drodzy. Mam nadzieję, że jakoś w Święta dam radę tu zajrzeć.
~Kawka

 
 
Komentarze ( 7 )
 
 
Emi10
łabędź
punkty: 10096
* * * * * *
 
dodano: 2011-10-16 12:20
Cieszę się, że żyjesz Kawko ;) I też mam nadzieję, że będziesz miała więcej czasu żeby tu zaglądać. Z Tobą na forum jest weselej :)
 
 
DoXxil
kruk
punkty: 5752
* * * * *
 
dodano: 2011-10-16 13:53
Mam nadzieję,ze z upływem czasu wszystko jakoś zwolni tem pa i będziesz mieć więcej czasu:)
To i tak szybko ze szkoły wracasz:) Do mnie teraz autobusy jeżdżą(z Krakowa)ok.2-3 godzin.A co dopiero będzie jak most zamkną? Objazdy to jeszcze jakieś 40 minut,jak nie będzie korków i pogoda w miarę.
 
 
emis13
bielik
punkty: 27298
* * * * * * *
 
dodano: 2011-10-16 17:44
Mam podobnie... Na ptaki mam praktycznie zero czasu, w tygodniu wracam koło czwartej i jeszcze lekcje do odrobienia zostają, a weekendy już nic się nie chce. Rano ciężko wstać, śpię do wpół do dziewiątej (odsypiam dni robocze, gdy wstaję o szóstej). Na obserwacje nie mam zbyt wiele czasu, ale dość często coś czytam na temat ptaków, poszerzam więc wiedzę w sposób teorytyczny;) A to dopiero druga gimnazjum! Boję się liceum;)
 
 
djkarpowicz
bielik
punkty: 23374
* * * * * * *
 
dodano: 2011-10-16 18:19
Eee tam. Lekcje: pół godziny, nauka: pół godziny,  zajęcia: wtorek i piątek. Więc da się!
Poza tym w pon, środę i czwartek jestem o 3 w domu,  więc jeszcze jakieś zakupy, muzyka i od 5 mam wolność. A w weekend cały dzień wolny.
@Emi: Wpół do 9, to wcześnie! Śpi się do 11! 
I ja ma jeszcze taką fajna szkołę, że  od lutego nie miałem tygodnia, żeby były wszystkie lekcje. 3 gimznajum.
 
 
DoXxil
kruk
punkty: 5752
* * * * *
 
dodano: 2011-10-16 18:47
U mnie da się przeżyć...teraz chodzimy codziennie na 8,oprócz poniedziałków(10.45),więc wcześniej kończymy(najpóźniej o 16.20).
 
 
Emi10
łabędź
punkty: 10096
* * * * * *
 
dodano: 2011-10-16 18:56
Ja jakoś żyję - pierwsza gimnazjum. Ale z godzinami wstawania w dni powszednie nie jest wesoło... Normalnie mam na ósmą, ale w poniedziałek i wtorek na siódmą ;/
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2011-10-16 19:13
Dzięki Wam wszystkim za ciepłe słowa.
Cóż, wstawanie to już dla mnie element kompletnie nie istotny. Budzę się dopiero o 12, bo w ciągu pierwszych godzin jestem nieprzytomna. XDD
 Jedyną pociechą jest to, że u nas w szkole dużo osób choruje i może będzie więcej wolnego, bo choruje klasa i chorują nauczyciele.
 Daniel ma rację, Emis, dziewiąta to wcześnie. Jak zdarzy mi się, że mam wyjątkowo koszmarny tydzień, to potrafię spać do południa albo dłużej. ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP