Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Moja złośliwość
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-06-03 12:21    |    ostatnia zmiana: 2011-06-03 19:38
Mhm, dostałam napadu złośliwości. Troszkę dokuczyłam DominiceL, ale mam powód. 
 Dominiko! Apel!
Przytoczę pewną sytuację, którą Netta przedstawiła "ku przestrodze", jak to określiła.
Cały komentarz znajduje się tu: /pl/dokumenty/regulamin ; mój ukochany fragment wymówki - zuzar1

pliszkadodano: 2009-11-13 16:13

na razie sama zdjęć nie robię bo jak zrobię to nie takie ładne, a że niedawno zalogowałam się, to pierwsze musi być ściągnięte. :) 

NIE! NIE! To jest przestępstwo. To nie jest żadne wytłumaczenie! To po prostu kradzież. Nic nie musi być ściągnięte! Co z tego, że zdjęcia nie są ładne? Lepiej zaczynać od zera i chwalić się postępami w fotografowaniu, niż zwyczajnie kraść czyjeś prace. Nawet, jeśli nie ma znaku wodnego, albo nie napisano na nim, że nie można go użyć, to nie znaczy, że można sobie takie zdjęcie przywłaszczać. To tyle w sprawie cudzych zdjęć.
 Razem z Rozi uznałyśmy, że najwyższa pora wznowić prace nad Przygodami Kawczymi. Ze względu na problemy z konwertowaniem plików w pdf na html, robię nowy projekt strony. Oprócz zamierzam zamieścić nowe ilustracje, zrobić reklamy w Internecie.
 Ciągle myślę nad pewną rzeczą, która nie daje mi spokoju. Czuję, że jest coś, co powinnam i chciałabym zrobić, ale niestety, nie wiem, co. Coś związanego z OTOPJunior. ;)
 Ah, przypomniałam sobie pewną rzecz. Za niedługo, jakiś tydzień - będę mogła powiedzieć, że jestem już 3 lata z Wami. :) Zamierzam sobie na ten jubileusz zaplanować troszkę prac. Będzie "Kawkowy zawrót głowy" czyli krzyżówki, kolorowanki, ciekawostki, skany z mojego notatnika obserwatora i troszkę niespodzianek. :)
 No, to tyle. Ponieważ ostatnio długo nie wchodziłam, to pocieszę - od 15 czerwca będę miała całe dnie na to, żeby wchodzić, i ta sielanka potrwa nie przerwanie do 1 września. 15 czerwca bowiem jest Rada pedagogiczna, co za tym idzie - ja już nie będę chodziła do szkoły. Przede wszystkim zmienię kwaterę, bo będziemy pewnie załatwiać dużo spraw, a poza tym mamie będzie lżej, nie będzie musiała już mnie wozić. No, to już na serio kończę. Do zobaczonka :D
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
pawica
kruk
punkty: 5220
* * * * *
 
dodano: 2013-04-06 18:52
Mnie też to wkurza ;(
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP