Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowiny z Kawczych stron...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-03-15 16:30

Wiosna, wiosna! Wiosna jest już! ;D Dziś rano, wychodząc do szkoły, usłyszałam radosne trele sikorek przy karmniku. Wariowały już od 6:00 rano. Potem usłyszałam kolejne głosy - kosów ( wczoraj już widziałam dwa na drucie w sąsiedniej wsi ), trznadla ( nawet go wypatrzyłam ), kosa, dzięcioła *puk,puk,puk,puk ;)* i mojego koguta. XDD Siedząc przy parapecie jakieś 30 minut temu zobaczyłam pliszkę, zdaje się, że nazywamy ją siwą, nie pamiętam już. XD Oprócz tego wczoraj rudzik na kompoście. :3 Coraz więcej ptaszków słychać. :) Jedyne, co mnie martwi, to fakt, że zwykle wraz z początkiem kwietnia kończą się przespane noce - puszczyki robią sobie z dachu naszej obory mównicę, a raczej, "jęczenicę", jak mawia sąsiad. Drą się w niebo głosy, a ja nie mogę spać. xD Poza tym dreszcz mnie ogarnia, jak coś przefruwa z łoskotem dużym cieniem przed moim oknem, a potem słychać upiorne jęki ducha (w piórach). xD 
 To chyba tyle. Ach! Przypomniało mi się coś jeszcze. Robię nowe krzyżówki! :3 Dla zapalonych krzyżówkowiczów, mam nadzieję, to dobra nowina. :)

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
wik18
łabędź
punkty: 9341
* * * * * *
 
dodano: 2011-03-16 14:35
Ja wczoraj wieczorem też słyszałam ptasi koncert. :)
A na krzyżówki z niecierpliwością czekam ;D
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP