Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowinki ze świata "Przygód Kawczych"
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-03-14 18:57
Na pewno nie wiecie jeszcze, że z pomocą Rozi jesteśmy w trakcie opracowywania strony internetowej naszego opowiadania. Chciałabym tu WIELCE podziękować Rozi za wspaniałe, dokładne i starannie wykonane pliki z projektami strony, które aż miło jest wstawiać na serwer. Serwer jest prywatny, wykupiony od home.pl. Praktycznie jest to serwer dla strony moich rodziców, jednak przez wzgląd na ogrom miejsca na owym serwerze tata użyczył mi przestrzeń mojej podstrony do wrzucenia plików. Pierwsze trzy podstrony przekonwertowałam już z plików z rozszerzeniem .pdf na .html i jestem w trakcie wrzucania ich na serwer. 
 Co jeszcze? Mamy ogrom pomysłów. To opowiadanie nasuwa ich od diabła i jeszcze troszkę. Między innymi, teraz wpadł mi do głowy, żeby zrobić forum o Przygodach Kawczych, bo serwis darmowych forów laa.pl dodaje też do nich portal macierzysty, na którym mogłybyśmy zamieszczać rozdziały, da się to łatwo zrobić, przynajmniej dla mnie jest prosto. Mogłabym się tym zająć, bo pracowałam już na tej platformie. Poza tym jestem w trakcie robienia różnych gadżetów związanych z opowiadaniem. Na razie są w formie graficznej - avatary, sygnatury i usebary dt. m.in. bohaterów. To tyle. :)
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
wik18
łabędź
punkty: 9341
* * * * * *
 
dodano: 2011-03-14 20:26
No... Fajnie :)
A jaki jest link strony?
Co do forum, to ja się na tym znam ;D Mam sama forum...
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2011-03-15 16:18
Ja także. I mam od nich ból głowy bo co nie zamknę jednego, to pięć innych otwieram. O.o Strona niestety ma problemy techniczne, przy konwertowaniu programem bez zarejestrowania (shareware) wystąpiły małe błędy i mogą się pojawiać po bokach i na dole chińskie litery, do tego linki nie działają. Muszę poszukać innego programu. 
www.iga.waw.pl/kasia/przygodykawcze/glowna/index.html
lub
www.iga.waw.pl/kasia/przygodykawcze/glowna2/index.html
:) Proszę o wyrozumiałość, strona dopiero jest opracowywana. :(
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP