Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Pomysł adresowany do ekipy "Przygód Kawczych" ( i nie tylko :) )
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-02-18 11:46
Cześć wszystkim :DD
Dziś kolejny chory pomysł. Może... Założylibyśmy ( tzn. ktoś z ekipy "Przygód Kawczych" ) bloga / forum o tematyce naszego opowiadania? Zastanawiałam się nad blogiem, ponieważ to jest teraz popularny sposób publikacji swoich utworów. Zastanawiam się cały czas nad tym, w jaki sposób moglibyśmy jeszcze... udoskonalić nasz, nazwę to, projekt. Jest baza, czyli tekst. Są pierwsze ilustracje - i tu, zanim będę kontynuować na temat opowiadania, zainspirowana pewnym strachem u Rozi, powiem, żebyście się nie wstydzili - jeśli robicie ilustracje do opowiadania to przelewacie na kartkę swoje uczucia, część duszy artysty - dlatego nie można się bać, że to jest brzydkie. To nie jest brzydkie - to jest takie, jak Wy sobie wyobrażacie. :) Tak więc śmiało, zamieszczajcie ilustracje, jeśli takowe macie. :) Każdy nowy pomysł do opowiadania jest mile widziany. :) Więc piszcie, co widzicie jeszcze, co można udoskonalić. Chciałam nawet powiedzieć, że przez krótki czas zastanawiałam się nad wykonaniem animacji do scenek z życia bohaterów. Niestety, musiałabym je dawać na blogu w formie linku, gdyż galeria nie obsługuje formatu gif. Jednak ten pomysł otrzeźwiła moja mama, która powiedziała, że nie jestem utalentowana. D: Cóż, co powiedziała, to powiedziała, ale proszę napiszcie czy takie króciutkie animacje mogłyby wypalić, jak to widzicie. Oczywiście, to nie będzie film animowany. XD Ale króciutkie scenki. :) 
 Proszę, zgłaszajcie pomysły. Burze mózgów są jak najbardziej mile widziane. Przy tym apeluję do ekipy, żeby szukać konkursów literackich. Takowe są mile widziane, bo kto wie - może ułatwi nam to drogę do druku? Trzeba mieć nadzieję. :) Dobrze, to tyle na razie. :)
Do zobaczenia ( w komentarzach :DD ).
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2011-02-18 12:36
Galeria OTOP Juniora przyjmuje pliki w formacie gif! Możesz Kawko próbować.
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2011-02-18 12:47

Przyjmuje...? A mi się wydawało... Cóż. Sprawdzanie tego z gorączką - to jest powód mojej pomyłki. :( Zaraz zobaczę. :) Dziękuję, za informację, bo bym żyła w błędzie. XD

 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP