Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowości od Kawki
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-02-12 11:14
Hej ;))
Właśnie wróciłam z wyprawy ( krótkiej, ale zawsze ) obserwacyjnej. Wzięłam ze sobą "zestaw ptasznika" ;DD oraz aparat, po czym poszłam do lasu. Widziałam grupkę śmiesznie ćwierkających i latających dość chaotycznym lotem ptaszków, oraz... dzięcioła. Tylko... Nie wiem, jakiego xDD Wydaje mi się, że to był duży. Ale oglądałam go z dużej odległości, a jak podeszłam bliżej, to wszedł wyżej na drzewo. xD Nie był bardzo płochliwy. Nie odleciał, choć pies, z którym byłam, dość głośno się zachowywał. Próbowałam mu zrobić zdjęcia. Zrobiłam je w dużej rozdzielczości, więc może uda mi się wyciąc fragment z dzięciołem i coś na tym zdjęciu będzie widać, ale nie obiecuję, bo na razie wyprawa po nowy obiektyw sigmy odwołana, a stary nie jest bardzo dobry do robienia zdjęć z dużej odległości.
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP