Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowości (PI)Kawcze ;P
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-01-23 09:08
Cześć wszystkim :)
Dziś przy pisaniu tytułu skojarzyła mi się pewna strona internetowa, której adres zapewne już podawałam, ale podam jeszcze raz: www.kawka.pl
Zapraszam do obejrzenia, szczególnie zakładki "co?", w której są ilustracje do kaw. Zmienił się styl strony głównej, czego żałuję, bo była fajniejsza, niż teraz, ale widocznie tak musiało być. Nie wiem, czy takowa zakładka jeszcze istnieje w tym nowym układzie strony, ale w każdym bądź razie w którejś z zakładek są te ilustracje. ;)
 Co do innych spraw - dochodzą nowe wpływy na obiektyw. ;) Jest dobrze. Ponadto zrobiliśmy sobie wczoraj z tatą i taką małą wycieczkę na Polanę Langiewicza z okazji XXVIII Złazu Turystycznego, który uczcił 148 Rocznicę Powstania Styczniowego. Co wiąże ten złaz z ptakami? Otóż, fakt widzianych i słyszanych stworzeń. Spotkałam tam kolegę ze starej szkoły i mówił nam, że było dużo sikor, nad zalewem Lubianka, nawet sosnówki, których ja jeszcze tam nie widziałam. Oprócz tego sporo różnych "Don Pedro'ów", którzy skakali po gałęziach, piszcząc coś pod nosem. W drodze powrotnej, tuż nad nami przeleciały kruki, co ja powiązałam potem z faktem, że koło nas na parkingu przed chwilą myśliwi załadowali do vana martwego dzika. :( Szkoda zwierzaka, ale u nas we wsi cieszą się ogromnym znienawidzeniem powszechnym, ze względu na to, że pola są tuż przy granicach lasu, a dziki biegną przez nie do sadów, bo na wiosnę lęgną się tam ich przysmaki - larwy chrząszczy majowych. Chyba nie muszę dokładnie opisywać, jak np.: wyglądał w lecie sad sąsiada. xD Drzewa rosły na jakby kopczykach, a raczej dziki wywaliły ziemię poniżej poziomu owych "kopczyków" i wyglądało to dość śmiesznie. ;P
 No cóż. Nie będę dłużej zanudzała, więc żegnam się z przykrością i do zobaczenia. :))))
Kawka
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP