Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Niezwykłe spotkanie
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2010-06-19 09:47
Witajcie ;)
Kilka dni temu, chyba we wtorek, mój tata wracał z Bodzentyna. Odwoził mnie do szkoły. Teraz wracał do domu. Nagle z krzaków prosto w zderzak wyleciał młody kopciuszek. Tata zobaczył w lusterku, że ptak trzepocze leżąc na poboczu. Więc zabrał go do domu. Kopciuszek siedział dobre 3 i pół godziny w brodziku, później siadł na kablu, który prowadził ze strychu na zewnątrz. Kiedy przyjechałam do domu i weszłam do łazienki, podeszłam do brodzika. Powoli wspięłam się po nim do kabla. Kiedy chciałam go wziąć do ręki, uciekł do okna i siadł na firance. Wtedy tata go złapał i dał mi do ręki. Bałam się trochę, że gdy go mocniej złapię, zrobię mu krzywdę. Głaskając go złapałam jakie, takie zaufanie ptaszka. Zaraz pojechaliśmy go odwieźć do miejsca, gdzie wpadł na samochód, bo ponieważ był młody, mógł być jeszcze pod opieką rodziców. Gdy dojechaliśmy, położyłam ptaszka na gałęzi drzewa. Spojrzał na mnie, jakby pytając: "Na prawdę dajesz mi odejść?". Popchnęłam go lekko palcem, poleciał. Dość krzywym lotem, to fakt, ale poleciał. Na szczęście nic mu się nie stało, po wypadku z samochodem był tylko ogłuszony. Niedługo pojawią się w mojej galerii zdjęcia z tego spotkania. To do zobaczenia! ;)
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP