Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Akcja nadrabiania zaległości
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2010-04-16 18:03
Wiem, miałam napisać dopiero jutro, ale jestem "pozytywnie uzależniona" od OTOPJunior. XD Mam pomysł, którym musiałam się podzielić.
  Bowiem chciałam nadrobić zimowe zaległości. Często nie było prądu, to z kolei zła pogoda i problemy z połączeniem internetowym... Nie miałam jak dodawać zdjęć, które robiłam w czasie całodniowych obserwacji. Siadałam na parapecie okna w kuchni z lornetką, notesem ptasiarza i moją "księgą wiedzy" w postaci książki "Ptaki Europy", o której pisałam w grudniu zeszłego roku. No więc, dodam narazie trzy zdjęcia z najlepszych, jakie wykonałam, i poczekam na Wasze opinie. Jeśli się Wam ta inicjatywa spodoba, będę dodawać "zimowe" zdjęcia dalej - jeśli nie, to nie dodam więcej, a tamte trzy usunę bądź zostawię, to zależy od stopnia niezadowolenia. ;P
Krzyżówek na razie nie dodam, bo nie mogę ich wykonywać. Zrobiłam sobie "kuku" w oko i nie mogę patrzeć na boki, w dół i w górę. To tylko stłuczenie, ale jednak patrzenie na boki sprawia mi ból, tak więc o rysowaniu i pisaniu na razie nie ma mowy. Ale postaram się w najbliższym czasie, jeśli będę w stanie, wykonać krzyżówkę. :)
To tyle w tej notce. ;D Do zobaczyska ;P
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
basias
puchacz
punkty: 42414
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-04-17 08:43

Fajnie, że znowu się pojawiłaś :) I życzę, żeby Ci to oko jak najszybciej wyzdrowiało.

 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP