Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowinki
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2010-02-24 18:50
Witajcie. :)
Ach, jak ja się za Wami stęskniłam! Chwilowo mam czas, żeby napisać, bo jestem chora i nie chodzę do szkoły. Mam urwanie głowy, niedługo egzamin próbny, za miesiąc egzamin ostateczny. Wczoraj wieczorem zrobiłam nowy rysunek - gila. Dziś wykonałam krzyżówkę, ale na razie "na bardzo brudno" jak mawiał mój kolega. Jak tylko będę miała jutro trochę czasu, zrobię ją na czysto i zeskanuję, potem wrzucę na OTOP. :> Myślałam też nad straszliwie skomplikowanym pomysłem na nową łamigłówkę, mianowicie - na ptasie sudoku. Zwykłe, tylko że zamiast cyfr ptasie główki. :> Ale to wymaga dużo pracy i... Czasu. A czasu ostatnio jakoś mi brak. Może jeżeli jutro i pojutrze nie pójdę do szkoły, to bym dała radę zrobić. Napisałam bo się stęskniłam, dawno tu nie zaglądałam. :) Jak tylko napiszę właściwy egzamin po szóstej klasie to będzie już mniej nauki i mniej urwań głowy ;) to będę pisać i wchodzić częściej. :>
To na razie tyle. :))
Kawka13
 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
ficia15
bielik
punkty: 16372
* * * * * * *
 
dodano: 2010-02-24 22:16
Też nam Ciebie brakowało :) Z tym ptasim sudoku nie taki zły pomysł. Życzę powrotu do zdrowia i pozdrawiam :)
 
 
tamara
bielik
punkty: 12882
* * * * * * *
 
dodano: 2010-02-25 18:27
Ptasie sudoku to wyższa szkoła jazdy. Brzmi ciekawie :)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2010-02-28 20:07
Dzięki :> Niestety skan krzyżówki mam na innym komputerze niż tym, z którego teraz piszę. Tamten komputer ostatnio bardzo mi się zacina i nie jestem w stanie nawet włączyć firefoxa. Jutro znów do szkoły, a w czwartek - Egzamin próbny. Jejku, boję się. Strasznie się boję, czy dobrze go napiszę. Uczę się ile się da. Nie za bardzo mam czas, żeby pisać, teraz piszę bo szukałam czegoś na wikipedii z mamy komputera. Wieść mam, zapomniałam wcześniej napisać - zostałam wolontariuszką OTOP. ;> No, to tyle. Jeszcze raz dzięki za życzenia powrotu do zdrowia, zadziałały pozytywnie. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP