Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Co piszczy w śniegu ;P
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2010-01-08 19:41
Przepraszam, że byłam nieobecna, ale przed feriami nauczyciele starają się jak najwięcej z nami przerobić, a testów jest bez liku. ;(
Ale cóż - do tematu. 
Dawno nie zaglądałam, krzyżówka będzie dopiero w przyszłą sobotę (najwcześniej). Notka na zamówienie jutro. :) Rysunki postaram się od czasu do czasu zamieszczać. Teraz o wczorajszej popołudniowej przygodzie.
 Po lekcjach udałam się z koleżanką do niej. O 17:00 odebrali mnie rodzice, pojechaliśmy do domu. Gdy jechaliśmy, tata opowiedział mi, że gdy jechali po mnie, 4 metry przed zderzakiem ujrzał kuropatwy (6 sztuk). Chciał zobaczyć, czy żadnej nie przejechał. Gdy dojechaliśmy do tego miejsca, zobaczyliśmy jedną kuropatwę.
- Jedna - powiedziałam ze smutkiem. Tata cofnął samochód, a wtedy - ujrzeliśmy 6 zdrowiusieńkich kuropatw. Wyszliśmy, by się lepiej przyjrzeć. Prawie zupełnie się nie bały. ;P Historia skończyła się szczęśliwie, jednak morał jest taki - w zimie trzeba zwracać uwagę na to, że kuropatwy ( szczególnie o zmroku) są mało widoczne i nie boją się samochodu, więc też nie ustąpią. Nie mówię, żebyście pouczali rodziców, ale choćby kiedy widzicie, że kuropatwy są blisko drogi, a wy idziecie pieszo, spróbujcie je trochę  przepłoszyć, aby oddaliły się od drogi. :) Myślę, że jest to bardzo dobry sposób na pomoc kuropatwom. :)
To papa ;P
 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
basias
puchacz
punkty: 42414
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-01-08 19:47
Kawko, nie podałaś jeszcze winików krzyżówki ;)
 
 
KamilMyslek
kruk
punkty: 5057
* * * * *
 
dodano: 2010-01-08 20:22
Dokładnie ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP