Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Uwaga! Ważny komunikat!
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2009-12-19 15:10
Chciałam tylko oznajmić, że od 27.12.09 r. wstawiane w mojej galerii krzyżówki będą robione na komputerze. Jest mi tak wygodniej, bo robienie zdjęć czy skanów nie zawsze wychodzi odpowiednio. Zapewniam, że owe krzyżówki robić będę nadal samodzielnie, nie będę ich kopiowała z innych portali/ stron. Musicie wierzyć mi na słowo, gdyż nie mam pieniędzy na postawienie na nich pieczęci: (c) Copyright reserved for Kawka13.  Z resztą dowodem na to, że robię je sama, powinna być dla was ich tematyka. Będą one wyłącznie związane z ptakami, nie tylko nazwami gatunków, ale i określeniami ich dotyczącymi. Jeżeli szanowni moderatorzy uważają, że lepiej będzie robić krzyżówki na papierze, odstąpię od wyżej wymienionego pomysłu. 
Pozdrawiam
Kawka13
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP