Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2009-12-17 09:59
Zima! Ach, jak ja ją lubię. Dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo tak drogę zasypało, w dodatku mieszkam na szczycie góry, która ma 300 m.n.p.m.. :< I siedzę w domu. Ptaków nie ma, pochowały się, ale za to czytam o dzięciołach, w końcu będę (prawdopodobnie) o nich jutro pisać notkę. Dodałam obiecany rysunek kosa i krzyżówkę, oba zdjęcia czekają na zatwierdzenie przez admina. :) Siedzę sama, teraz na chwilę pojawił się Rothenbach. Patrzę na śnieg i wydaje mi się jakbym przeniosła się do bajki o Królowej Śniegu. Mieliśmy z tatą pojutrze wbić palik i powiesić smakołyki dla ptaków ale chyba z tego będą nici, bo ziemia zamarzła i nawet szpadla nie da się wbić. Zacina śniegiem jak deszczem, choć w pogodzie napisane było, że opady będą następujące: Śnieg: 3 mm, Deszcz: 1 mm. Akurat, o wiele więcej spadło i nadal pada. :< A deszczu ani śladu, jest mróz jak nie wiem, śnieg suchusieńki, nie da się lepić bałwana. :< Nudzi mi się, bo już odrobiłam wszelkie możliwe lekcje i  przeczytałam 6 różnych artykułów o dzięciołach, po dwa dla trzech gatunków (zielony, duży, czarny). Co prawda mam komputer, ale i tak nudno. :< Ehh, nie będę się dłużej nad sobą użalać, pogoda jest jaka jest. No, to papa ;)
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Rothenbach
kruk
punkty: 7834
* * * * *
 
dodano: 2009-12-17 20:40
No nareszcie ktoś kto lubi zimę , nie ma to jak iść o 5 rano lasem gdy jest mróz a ciszę zakłóca jedynie skrzypiący pod butami śnieg.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP